Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077’de Gizli Sona Nasıl Ulaşılır?

Zor ama heyecan verici bir gizli son Cyberpunk 2077’de sizleri bekliyor. Ne yapacağınızı ve nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsanız bu sonu bulamayabilirsiniz ama bu rehberden sonra Cyberpunk 2077’yi alternatif bir şekilde bitirebileceksiniz.

Cyberpunk 2077’nin gizli sonu, işleri bitirmenin zor ama ilginç bir yoludur. Ancak bu, Cyberpunk 2077’nin Johnny Silverhand ilişkinizin arkasına sakladığı gizli bir son ve oyunun sonuna gelmeden çok önce verebileceğiniz kararlar sayesinde gerçekleşir. Her şey Johnny Silverhand ile olan ilişkinize ve önemli olduklarını farkedemeyip gözden gözden kaçırabileceğiniz bazı çok özel kararlar ve diyaloglara bağlı. Öyleyse, Cyberpunk 2077’nin gizli sonu için tüm önemli seçenekleri ana hatlarıyla açıklayacağımızı ve doğru şeyleri yaptığınızdan emin olmak için Johnny Silverhand ilişkinizi nasıl kontrol edeceğinizi en iyi şekilde açıklamaya çalışacağız.

Bu Cyberpunk 2077 gizli son rehberimizde aşağıdaki içerikleri bulabilirsiniz;

  1. Johnny Silverhand ilişkinizi nasıl kontrol edebilirsiniz?
  2. Cyberpunk 2077 gizli son diyalog seçenekleri
  3. Cyberpunk 2077 Nocture OP55N1 seçenekleri
Bir miktar spoiler içerir bu açıdan rahatsız oluyorsanız ve daha oyunu bitirmediyseniz yazının bundan sonraki kısmına devam etmeyin!

Johnny Silverhand ilişkinizi nasıl kontrol edebilirsiniz?

En az % 70 ilişki statüsüyle gizli sona ulaşmak için Johnny ile iyi ilişkiler içinde olmanız gerektiğine dair pek çok söylenti var. Ancak, pek çok insan bunun hayati olduğunu söylese de, pek çok kişi gizli sona o olmadan eriştiğini bildiriyor ve çoğu insanın elde ettiği % 60 daha önemli. Bunun yerine, bazı anahtar diyalog seçenekleri, gizli sonun kilidini açmak için çok daha önemli görünüyor.

Youtube Kanalımızdan Bir Video
Youtube kanalımızdaki Cyberpunk 2077 oyunu videosunu izlemek ister misiniz? Ayrıca Youtube kanalımıza buradan abone olabilirsin.

Bununla birlikte, Johnny Silverhand ilişkinizi kontrol etmek istiyorsanız, duraklatma menüsünün üstündeki merkezi kutudur. Çoğu, son görevde % 60’ı vurdu ve bu, çoğu insanın Cyberpunk 2077’nin gizli sona erişmesini engellemiyor gibi görünüyor.

Önemli olan, temelde Johnny’nin istediğini yapmasına izin vermektir – eğer sigara içmek, vücudunuzu ele geçirmek istiyorsa, bırakın yapsın.

Cyberpunk 2077 gizli son diyalog seçenekleri

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Moba

League of Legends, LOL, Siyah Ekran

MinecraftRehber

Minecraft Realm'e Eklenti Nasıl Kurulur?

RehberSimülasyon

Euro Truck Simulator 2'de Şoförleri İşe Gönderme

RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077’nin Kaç Tane Sonu Var?