Aksiyon

God of War, 14 Ocak 2022’de PC’ye geliyor

God of War, sürpriz Steam sayfasının ortaya çıktı. 14 Ocak 2022’de PC’ye geliyor.

God of War, Horizon: Zero Dawn ve yakında çıkacak olan Uncharted: Legacy of Thieves koleksiyonunun ardından PC’ye çıkan en yeni PlayStation’a özgü oyun olarak karşımızda. Steam’de piyasaya sürülecek, dört kalkan kaplaması ve hem Kratos hem de Atreus için bir bonus zırh seti de dahil olmak üzere PlayStation sürümünde bulunan tüm içerik olacak.

God of War PC bağlantı noktası, 4K çıkışı, 21:9 ultra geniş çözünürlükleri, kilitlenmemiş kare hızlarının yanı sıra DualShock 4 ve DualSense kontrollerinin yanı sıra “çok çeşitli diğer gamepad’leri” destekleyecek. Sony Santa Monica topluluk yöneticisi Grace Orlady de PlayStation Blog‘a yaptığı bir gönderide diğer oyun kumandalarının da destekleneceğini doğruladı.

God of War’ın PC versiyonu, gölge çözünürlüğü, ekran alanı yansımaları, ortam tıkanıklığı ve daha fazlasını içeren gelişmiş grafik ayarlarına sahip olacak. Sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı, ancak 80 GB alana ihtiyacınız olacak.

God of War, Nvidia’nın DLSS teknolojisini de destekleyecek. Death Stranding’den Call of Duty Warzone’a kadar birçok oyun, yüksek görsel doğruluğu korurken kare hızlarını iyileştirmek için DLSS’yi kullandı, bu yüzden şimdiden God of War kadar muhteşem bir oyuna uygulandığını görmek heyecan verici. God of War PC bağlantı noktası, daha düşük gecikme süresi sağlamak için tasarlanmış bir araç olan Nvidia Reflex’in de keyfini sürmenize vesile olacak.

God of War daha önce Nvidia’nın meşru ancak spekülatif olarak nitelendirdiği büyük bir GeForce Now sızıntısında tespit edilmişti ve resmi PC duyurusu bu sızıntıyı daha güvenilir gösteriyor. Bununla birlikte, bu sızıntı açıkçası saçma bir sayıda habersiz bağlantı noktası ve oyundan bahsetti, bu nedenle listedeki her şeyin gerçek olduğunu varsaymayın.

PC oyuncularının yine 2022’de çıkacak olan God of War Ragnarok’un hikayesine yetişmek için bolca zamanı olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Oyuncu Donanımları

Oyun Monitörü Satın Alırken Dikkate Alınması Gereken En Önemli 10 Şey

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War: Ragnarok Ne Zaman Çıkacak?