Rol Oyunu

PC’de God of War Özellikleri: 4K, Ultrawide, DLSS ve FPS Sınırı Yok

PC’de God of War 4K, Ultrawide, DLSS ve FPS Sınırı Yok. God of War’ın PC versiyonu etkileyici olmayı vaat ediyor. 4K’da ve fps sınırı olmadan oynayabileceğiz ve oyun DLSS ve ultra geniş monitörleri destekleyecek. Gölgeler ve yansımalar da iyileştirilecektir.

Oyun endüstrisinde yakın zamanın en önemli olayı, PlayStation 4’ün en büyük hitlerinden God of War’ın PC versiyonunun duyurulması oldu. Şimdi bu limanın teknik katmanı hakkında birçok ek bilgi ortaya çıktı. Bu vesileyle, konsol baskısının 19.5 milyon kopya sattığı ortaya çıktı.

God of War’ın PC versiyonu 4K’da ve fps sınırı olmadan oynamamızı sağlayacak. Maksimum ayarlarda, PS4’ten daha yüksek çözünürlüklü gölgeler ve daha iyi yansıma efektleri sunar. GTAO ve SSDO efektleri de eklenecek.

God of War PC, DLSS ve Nvidia Reflex gecikme azaltma teknolojisini kullanacak. Ayrıca 21:9 en boy oranında ultra geniş monitörler için destek olacak. Gamepad’lerde oynamayı tercih edenler, diğer Sony oyunlarında olduğu gibi DualShock 5 ve DualSense için yerel desteğin duyurusunu duymaktan memnun olacaklar. Ne yazık ki bu sektörde bir standart değil ve birçok oyunda bu kontrolcüleri PC’ye bağladıktan sonra Xbox gamepad simgeleriyle uğraşmak zorunda kalıyoruz. Bazen hayranlar bunu düzeltmek için modlar yayınlıyor, ancak her zaman bu kadar şanslı değiliz.

Elbette, klavye ve fareyi kullanarak oynama seçeneği de olacak ve içerik oluşturucular, menüde belirli eylemlere serbestçe tuşlar ve fare düğmeleri atayabileceğimize dair bilgiler veriyor.

God of War’ın PC versiyonu gelecek yıl 14 Ocak’ta çıkacak. Oyun Steam ve Epic Games Store üzerinden satın alınabilecek.

Youtube Kanalımızdan Son Video

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Oyuncu Donanımları

Oyun Monitörü Satın Alırken Dikkate Alınması Gereken En Önemli 10 Şey

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War, 14 Ocak 2022’de PC’ye geliyor