Mount & BladeRol Oyunu

Mount & Blade 2: Bannerlord, çok oyunculu oyununda büyük güncellemeler sunuyor

Mount & Blade 2: Bannerlord, çok oyunculu oyununda büyük güncellemeler sunuyor. Bannerlord’un en büyük sorunu, sık sık çökmeler ve tam oturmamış tek oyunculu oyun dışında, Warband çok oyunculu oyuncularının Bannerlord çok oyunculu oyunlarından daha fazla oynamasıydı.

En yeni yama, sizi sadece oyunu oynadığınız için Loot ile ödüllendiren yeni bir çok oyunculu özelleştirme sistemini sunuyor. Ganimet, karakteriniz ve birlikleriniz için farklı zırhların ve kıyafetlerin kilidini açmak için kullanılabilir; bu, seçilen sınıf ve kültürün görünümünü ve hissini korurken, her birliğin görünümünü her hizip için özelleştirmenize olanak tanır.

Ek olarak, Loot, sancak ve kalkanınızda gösterilecek çeşitli Mühürlerin kilidini açmak için kullanılabilir. Bu güncelleme, çok oyunculu karakterinize kendi kişiliğinizden daha fazlasını eklemenize olanak tanır ve zamanla arkadaşlarınızın ve düşmanlarınızın sizi savaş alanında yalnızca görünüşünüzden tanımasına olanak tanır.

Yine e1.6.3 yaması ile gelen parlak yeni teçhizatınız, bağırıp çağırmanız ve tezahüratlarınızla etrafta tavus kuşu gibi dolaşmayı planlıyorsanız, o zaman tuzunuza değdiğini kanıtlayabilmeniz gerekir. e1.6.3’teki en değerli oyuncu ödülünün eklenmesi, her turda her takımdan öne çıkan oyuncuyu vurgulayarak tam da bunu yapmanızı sağlar.

Ancak, atlayıp kurbanlarınızın cesetleriyle skor tablosuna tırmanmaya çalışmadan hemen önce, her şeyin en iyi parçalamakla ilgili olmadığını bilmelisiniz! MVP sisteminin yanı sıra, son vuruşlara daha az, ekip çalışmasına ve her oyuncunun katkısını tanımaya daha fazla önem verilerek, oyuncu puanlarının hesaplanma biçiminde bir değişiklik geldi.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Rol Oyunu

Albion Online'a Türkçe Dil Desteği Geliyor

Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount and Blade 2 : Bannerlord – Köle Nasıl Alınır ve Nasıl Satılır?