MobaMobil Oyun

Arena of Valor, AoV x BLEACH etkinliği başladı, ikonik BLEACH karakterleriyle oyna

TiMi Studio Group ve Level Infinite, iOS ve Android’de popüler 5v5 MOBA olan Arena of Valor (AoV) için en popüler işbirliği etkinliklerinden birinin geri döndüğünü duyurdu. Beğenilen anime serisi BLEACH geri dönüyor ve oyuncuların sınırlı süreli etkinlik sırasında BLEACH karakter görünümlerini ve diğer heyecan verici oyun içi güzellikleri deneyimlemelerini sağlıyor.

Arena of Valor’da (AoV), oyuncular çok çeşitli ikonik serilerden yüzün üzerinde kahramanı kullanarak çevrimiçi arkadaşlarıyla 5v5 MOBA deneyimi yaşarlar. Oyuncular ayrıca loncalara katılabilir, bir Supremacy Blitz’e girebilir ve farklı oyun modlarında destansı savaşlarda rekabet edebilir. Her yeni sezon, oyuncuların en üst düzeyde ilerlemek ve listelerin zirvesine tırmanmaları için yeni sıralamalar ve daha fazla fırsat getiriyor.

Oyun için en son ortak çalışma etkinliğinde oyuncular, şu andan itibaren 29 Mart’a kadar beş kahraman – Lu Bu, Murad, Bright, Lindis ve Annette için özel işbirliği görünümleri bekleyebilirler. Lu Bu için bir kostüm olarak Ichigo Kurosaki, Bright olarak Toshiro Hitsugaya ve Murad olarak Byakuya Kuchiki ile birlikte mücadeleye katılabilirsiniz. Hepsine ek olarak, Lindis ve Annette ayrıca yeni BLEACH temalı görünümler alacaklar.

Sınırlı süreli geçiş sırasında tüm şenliklere katılmaya hevesliyseniz, Arena of Valor (AoV) Android cihazlar için Google Play Store’dan ve iOS App Store’dan indirilebilir. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur. Ayrıca, bu ay sizi bekleyen işbirliği ürünleri hakkında fikir edinmek için yukarıdaki fragmana da göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
League of LegendsMoba

League of Legends Zor Bir Oyun Mu?

League of LegendsMoba

League of Legends her bilgisayarda oynanır mı?

League of LegendsMoba

League of Legends Rakipleri

League of LegendsMoba

En İyi League of Legends Espor Takımları ve Oyuncuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Jest ve Mimik (ifade) Kullanımı