Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II’nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Total War: Medieval II’nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı, Ön Siparişler ve Ön Kayıtlar Şimdi Yayında. Ocak ayında Feral Interactive, Total War: Medieval II’yi iOS ve Android’e getireceğini duyurdu. Bu, geliştiricinin parlak Alien Isolation’dan bu yana ilk işi denilebilir. Total War: Medieval II, bir dizi iyileştirme, dokunmatik kontrol ve daha fazlasıyla mobil cihazlara gelen başka bir Creative Assembly klasiği olarak Roma: Total War’ı takip ediyor.

Total War: Medieval II, 2006’da PC platformu için yaptı ve dördüncü ana Total War oyunuydu. Feral Interactive, iOS ve Android’de Total War: Medieval II için daha fazla beklemek zorunda kalmayacağımızı doğrulamanın yanı sıra, yaklaşan dönüşüm için yeni bir fragman yayınladı. Total War: Medieval II iOS ve Android çıkış tarihi fragmanını aşağıdan izleyin:

Total War: Medieval II, hem iOS hem de Android için 7 Nisan’da çıkacak. Her iki mağazada da 14.99 $ veya bölgesel eşdeğeri olarak fiyatlandırılacak. Gerekli cihazlar her iki mağazada da belirtilmiştir. Lansmanda oynamak isterseniz, Total War: Medieval II’yi iOS için App Store’da buradan ön sipariş verebilirsiniz ve buradan Android için Google Play‘de ön kayıt yaptırabilirsiniz. Total War: Medieval II’nin de 2007’de bir Kingdoms genişlemesi aldığını belirtmekte fayda var. Bunun daha sonra bir uygulama içi satın alma olarak piyasaya sürülmesi muhtemeldir.

Total War: MEDIEVAL II
Total War: MEDIEVAL II
Geliştirici: Feral Interactive
Fiyat: ₺149,99
‎Total War: MEDIEVAL II
‎Total War: MEDIEVAL II
Geliştirici: Feral Interactive Ltd
Fiyat: ₺499,99+
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile, Son Güncellemede Lightning-Fueled Legatus Sınıfını Ekliyor