MMORPG

Söylentiler, Mandalorian MMO’nun Xbox’a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Söylentiler Mandalorian MMO Muhtemelen Xbox’a Özel Olacağından Bahsediyor. Xbox altında bir stüdyo tarafından üzerinde çalışıldığı söyleniyor. Yeni bir söylenti, bir Mandalorian MMO oyunu olacağını ve Xbox’a özel çıkacağını iddia ediyor.

Bu yeni söylenti, yeni bir Star Wars MMO oyununun yapım aşamasında olduğunu ve popüler Disney+ serisi The Mandalorian’a dayanacağını gösteriyor. Twitter kullanıcısı SKULLZI ve bilinen sızıntı yapan Nick Baker, yakın zamanda bunu kişisel hesaplarında doğruladı.

SKULLZI’ye göre, MMO oyunu Zenimax Online Studios tarafından yapılacak ve bu da onu Xbox’a özel yapacak. Kaynakları bunun özel bir Xbox projesi olacağını öne sürüyor. Nick Baker ayrıca bunun The Mandalorian’a dayalı bir oyun olacağını doğruladı. Hatta henüz açıklanmaması gereken bir oyunu ortaya çıkarmış olabileceğinden bile özür diledi.

Henüz Zenimax veya Xbox’tan resmi bir ayrıntı yok, ancak şu anda yeni bir IP üzerinde çalıştıklarını duyurmuşlardı. Üzerinde çalıştıkları başlık bu olabilir, ancak şimdilik bunu bir söylenti olarak dikkate almalıyız.

LucasArts, Uncharted’a benzer bir oyun üzerinde çalıştı ve Boba Fett’in ilk günleriyle ilgili olacaktı. Bu, bir süre önce ortaya çıkan iptal edilen Star Wars 1313 başlığıydı. Disney seriyi aldıktan sonra iptal edildi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

Açık Dünya

Ubisoft'un Star Wars Oyunu 2023'te Ortaya Çıkabilir

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Artık Star Wars: The Old Republic’de silahınızın görünümünü değiştirebilirsiniz