AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online’da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

GTA 5 veya GTA Online’da rakiplerinizi çöpe atmak istiyorsanız, bir itfaiye aracına sahip olmak isteyeceksiniz. Bu devasa makinelerin kullanımı oldukça yavaştır, ancak üstteki ultra güçlü hortumdan su fışkırtabilir. Bu, onları yeterince uzun süre hırpalarsanız arabaları yok etme ve aynı zamanda oyuncuları yaya olarak devirme yeteneğine sahiptir. Bu, gerçekten komik anlara neden olabilir, bu yüzden GTA 5 Online’da bir itfaiye aracına nasıl ulaşacağınız aşağıda açıklanmıştır.

GTA 5 Online’da İtfaiye Aracı Nasıl Elde Edilir?

Ne yazık ki, GTA 5 Online’da herhangi bir acil durum aracı satın almanın bir yolu yok. Neyse ki, kendinizi onların direksiyonuna geçirmenin bir sürü yolu var. Sonuçta bu Grand Theft Auto olduğundan, bir tane kullanmak için yasaları çiğnemeniz gerekecek.

GTA 5 Online’da itfaiye aracı almanın en kolay yolu itfaiyeyi aramaktır. Bunu oyun içi telefonunuzu çekerek, kişilere giderek ve acil servisleri seçerek yapabilirsiniz. Oradan operatör hangi servise ihtiyacınız olduğunu soracaktır. Ateşi seçin ve sadece birkaç kısa dakika içinde bulunduğunuz yerde bir itfaiye aracı görünecek. Oradan sürücüyü vurabilir veya yeterince yaklaşarak kaçırabilirsiniz ve itfaiye aracı sizin olacaktır.

Elbette bir tane almanın birkaç organik yolu daha var. İlk olarak, Los Santos’ta bir itfaiye aracının müdahale etmek için geleceği bir yerde yangın çıkarabilirsiniz. En kolay yöntem, kaldırımda küçük bir ateş yakmak veya bir arabayı havaya uçurmak için bidon kullanmaktır. Bunun da ötesinde, Los Santos’taki itfaiyeye de gidebilirsiniz. Onu, Vinewood’un kuzeyindeki Rockford Hills’de, kaçırılmaya hazır itfaiye araçlarının park ettiği yerde bulacaksınız.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Kule Nasıl İnşa Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft’da Bütün Sculk Bloklar ve Ne İşe Yaradıkları Rehberi