RehberRol Oyunu

Saints Row: Baltanın Kilidini Açma ve Yükseltme

Baltanın Kilidini Açma ve Yükseltme Nasıl Yapılır? Saints Row’daki Balta hakkında, nasıl elde edileceği, nasıl yükseltileceği ve Süper Yeteneğinin nasıl açılacağı da dahil olmak üzere bilgileri bu rehberimizde bulabilirsiniz.

Saints Row’da Balta Nasıl Bulunur ve Yükseltilir?

Balta, Saints Row’daki bir Yakın Dövüş Silahıdır ve Santo Ileso’daki herhangi bir Friendly Fire mağazasından satın alınarak elde edilebilir. Size sadece 100$ mal olacak ve Mission Making Rent ile işiniz biter bitmez satın alınabilir.

Tüm silahlarda olduğu gibi, Axe seviyenize bağlı olarak üç kez yükseltilebilir. 5. seviyede, 1. seviye yükseltmenin kilidini açacaksınız ve bunun da size 5.000 $ maliyeti olacak. 10. seviyede bu silahı 25.000$’a mal olan 2. seviyeye yükseltebilirsin. Son olarak, 15. seviyede silahı, 100.000$’da oldukça pahalı olan 3. seviyeye yükselterek maksimuma çıkarabilirsiniz. Baltayı yükseltmek, Hasarını ve Kanama Hasarını artıracaktır.

Saints Row Balta için Kan Emici Özel Yeteneği Nasıl Açılır?

Tüm silahlarda, kilit açma koşulları karşılandığında silaha özel bir yetenek kazandıracak bir Süper Yeteneği vardır. Normal silah yükseltmelerinden farklı olarak, can emme, etki alanı hasarı, geri tepme, tam otomatik ateşleme modu, zırh delici mermiler, temel hasar ve zamanla bonus hasar gibi nimetleri içerebilen özel yeteneklerini satın alamazsınız. Özel Yeteneklerin kilidini açma koşulları karşılandığında, Dost Ateşi’ni ziyaret ederek veya Karargahınızdaki cephaneliği kullanarak onu etkinleştirebilirsiniz. İsterseniz Özel Yetenekleri de kapatılabilir.

Baltanın Süper Yeteneği Kan Emicidir, bu da “Bir düşmana her vurduğunuzda az miktarda sağlık kazanmanıza” neden olur. Bu Süper Yeteneğin kilidini açmak için “Düzenli saldırı ile 15 düşmanı arkadan öldürmelisiniz.” Normal bir saldırı gerçekleştirmek için DualSense-R2 / Xbox-TriggerRight’a basmanız yeterlidir. Bir düşmanın size sırtını dönmesi biraz daha zordur – bazen bir düşman vurulduğunda sendeleyebilir ve hatta kendi etrafında dönebilir, ancak polisle ve bir çeteyle kavga etmeyi seçerseniz, şansınız daha da yüksek’ sonunda birbirleriyle savaşacaklar. Bu, dikkati dağılmış düşmanlara geri saldırmak için geniş fırsatlar sağlayacaktır. Alternatif olarak, size yardım etmeleri için [müttefikleri arayabilirsiniz], ihtiyacınız olan dikkat dağıtmayı sağlayabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)