Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: AR60’a ulaştığınızda ne olur?

Genshin Impact’in Macera seviye sisteminden bir başka Genshin Impact rehberimizde bahsetmiştik. Bu rehberimizde ise son seviyeye geldiğinizde ne olduğunu öğreneceksiniz. Oyunda son seviye şuan AR60’tır yani Macera seviyeniz 60’a ulaşınca neler olur?

Genshin Impact’teki AR60 bariyerine, oyunun en sadık balinalarından bazıları tarafından uzun bir zaman önce ulaşıldı, ancak çoğu normal yeni başlayan oyuncu için birkaç ay içinde ulaşacak. Bir zamanlar bu hedefe ulaşmanın imkansız olduğu düşünülüyordu, çünkü oyun piyasaya sürüldüğünde, Adventure Rank EXP kazancı nispeten azdı ve hayranların daha yüksek seviyelere çıkma ümidi yoktu. Şimdi epeyce oyuncu AR60 sınırına ulaştı ve seviyelerini maksimuma çıkarmanın meyvelerini topluyorlar. AR60’ta olmanın bazı önemli faydaları vardır ve bunlardan en önemlisi, EXP’den Mora’ya dönüşüm bonusudur.

Bu bonus, kullanıcıların AR60’ı geçtikten sonra kazandıkları herhangi bir Adventure Rank EXP’yi doğrudan Mora’ya dönüştürür ve bu da para sorunlarına yardımcı olabilir.

Gelecekteki Adventure Rank seviyelerinin uygulanıp uygulanmayacağı belirsiz, ancak kullanıcılar kesinlikle bundan faydalanacak. 60. seviyeye ulaşmak için 300 binden fazla Adventure Rank EXP gerekir, bu nedenle AR61’i almak biraz daha uzun sürer. Burada söylemek istediğimiz oyuna yeni seviyeler ileriki zamanlarda eklenebilir ve bu her yeni seviyeyi geçmek oldukça zor olacak. Şimdilik belli olan şey budur. Gelecek güncellemelerde gelecek seviyeler tanıtılırsa, oyuncuların bir sonraki sınıra ulaşmak için kesinlikle tonlarca içeriği tamamlaması gerekecek.

AR60’ta oyunun zorlaşması konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak çünkü oyuncular sınıra ulaştıklarında pek bir şey değişmiyor. Tek gerçek önemli değişiklik, EXP’den Mora bonusuna, ancak bunun dışında işler her zamanki gibi ilerliyor. Bu üst sınıra ulaşıldığında günlük komisyon yapmayı bırakmak cazip gelebilir, ancak sundukları Primogem’ler değerli bir ödül olmaya devam ediyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar