League of LegendsMobaRehber

League Of Legends’ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

League Of Legends’ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama Radiant Virtue, LoL’deki yeni bir Efsanevi Öğedir. Nasıl çalıştığını görmek için bu rehberimize göz atın.

Radiant Virtue, League of Legends’taki en iyi Efsanevi Öğelerden biridir ve profesyonel oyuncular şimdiden bu öğeye hükmediyor. Son güncellemeden sonra, LoL oyuncularının Radiant Virtue’u kullanması daha da kolay hale geldi. Peki bu Mythic Item nedir ve nasıl çalışır? Aşağıda okuduğunuz gibi, istatistikler, nasıl kullanılacağı ve nasıl üretileceği dahil olmak üzere bu öğeyle ilgili her şeyi açıklayacağız. Biraz pahalı olduğu için maliyeti de kontrol etmek isteyebilirsiniz.

League of Legends’ta Radiant Virtue (Parlak Erdem) nedir?

Radiant Virtue, League of Legends güncellemesinden bu yana oldukça güçlü olan bir Efsanevi Öğedir. Toplam Fiyatı 3200 (önceden 3000) olsa da, her bitine değer. Maliyete bakıldığında, bu öğenin oyunun ileriki bölümleri için olduğu oldukça açık ve Ultimate’inize bağlı olması onu daha da ikna edici bir yatırım yapıyor. Doğru kullanıldığında Radiant Virtue, oyuncuların rakiplerini alt etmesine yardımcı olabilir.

Radiant Virtue League of Legends

LoL’de Işıldayan Erdem Nasıl Elde Edilir?

Radiant Virtue’un Toplam Fiyatı 3200’dür. Eğer oyuncular LoL’de Radiant Virtue inşa etmek istiyorlarsa, bu inşa yolunu izlemeleri gerekecek –

  • Lejyon Kalkanı – 1200 Altın
  • Kindleggem – 800 Altın
  • Yakut Kristali – 400 Altın
  • Tarif Fiyatı – 800 Altın

League of Legends’taki Tüm Parlak Erdem Yetenekleri

Guilding Light – Nihai gücünüzü kullandığınızda, maksimum sağlığınızı 9 saniyeliğine %10 artırarak Aşarsınız. Aşılmış haldeyken, siz ve 1200 menzil içindeki müttefikleriniz, 15 nihai olmayan yetenek acelesi kazanır ve her 3 saniyede bir azami sağlığınızın %1’i kadar iyileşir, bu şampiyonun eksik canına bağlı olarak %100’e kadar artırılır. 60 saniyelik bekleme süresi. Pasif – Pasif yetenek, diğer tüm Efsanevi Öğelere 100 Sağlık verir.

LoL’deki Tüm Parlak Erdem İstatistikleri

İşte League of Legends’taki Radiant Virtue için tüm istatistikler:

Sağlık – 400
Zırh – 30
Büyü Direnci – 30
Yetenek Hızı – 20

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft'ta Bebek Köylülerin Büyümesi Ne Kadar Sürüyor?

MinecraftRehberSandbox

Minecraft Antik Şehir Rehberi

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerini Nasıl Diriltirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Güç İksiri (Strength) Tarif Hazırlama Rehberi