League of LegendsMoba

League of Legends: Arena 2v2v2v2 Modu Sıralama Sistemi Açıklaması

League of Legends’ın yeni Arena 2v2v2v2 modu, 8 oyuncunun 4 takıma bölündüğü ve her takımın kendi ana binasını yok etme hedefine sahip olduğu hızlı tempolu ve heyecan verici bir oyundur.

Modda, oyunun klasik 5v5 modundan farklı olan kendi sıralama sistemi var. Arena 2v2v2v2 sıralaması, oyuncuların beceri düzeyine göre sıralandığı bir elo sistemi kullanır. Elo, oyuncuların önceki maçlarında elde ettikleri galibiyet ve mağlubiyetlere göre hesaplanır.

Arena 2v2v2v2 sıralamasının yedi rütbesi vardır:

  • Demir
  • Bronz
  • Gümüş
  • Altın
  • Elmas
  • Usta
  • Challenger

League of Legends: Arena 2v2v2v2 modu

Her rütbe, kendi eşsiz ödüllerine sahiptir. Demir rütbesinden Challenger rütbesine yükselen oyuncular, sırasıyla Demir Kılıcı, Bronz Mızrağı, Gümüş Kalkanı, Altın Zırhı, Elmas Tacı, Usta Yüzüğü ve Challenger İttifak Madalyası gibi ödüller kazanırlar. Arena 2v2v2v2 modu, League of Legends’ın klasik 5v5 modundan çok daha farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Mod daha hızlı tempolu ve daha heyecan vericidir ve daha az oyuncuya sahiptir. Bu, daha hızlı maçlar ve daha az bekleme süresi anlamına gelir.

Arena 2v2v2v2 modu, yeni başlayanlar ve deneyimli oyuncular için harika bir seçenektir. Mod, yeni başlayanlar için öğrenmesi kolaydır ve deneyimli oyuncular için rekabetçi bir oyun deneyimi sunar. Arena 2v2v2v2 modunu oynamak için League of Legends’ı indirip yüklemeniz ve ardından oyuna girip Arena 2v2v2v2 modunu seçmeniz gerekir. Mod, solo veya takım halinde oynanabilir. Arena 2v2v2v2 modunu oynamanın keyfini çıkarın!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Moba

Heroes Evolved, 6. yıldönümünde oyuna eklediği içerikler

League of LegendsMobaRehber

Wild Rift siyah ekran sorunu

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
League of Legends Zor Bir Oyun Mu?