Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Starfield

Starfield erken erişim ve lansman, Bilmeniz Gerekenler

Starfield erken erişim ve lansman günü için çıkış saatleri

Starfield 1 Eylül’de erken erişimde yayınlanacak ve birkaç gün sonra tamamen piyasaya sürülecek

Starfield’ın 6 Eylül’de piyasaya sürüleceği ancak erken erişimin birkaç gün önce başlayacağı için dikkat edilmesi gereken birkaç Starfield çıkış zamanı var. Hem erken erişim aşamasının lansmanı hem de tam sürüm için saat tüm dünyada aynı olacak – GMT gece yarısı – bu da Starfield’ı tam olarak ne zaman oynayabileceğinizi anlamak için çok sayıda saat dilimi dönüşümü anlamına geliyor. İşte Starfield’ın erken erişim dönemi ve tam lansmanı için kesin çıkış saatleri.

Starfield erken erişim çıkış saatleri
Starfield erken erişimi, oyunun Premium Edition, Premium Edition Upgrade veya Constellation Edition sürümlerinden birini ön sipariş verenler için 1 Eylül’de başlıyor. Tam çıkış zamanı nedeniyle bu tarih Amerika kıtası için 31 Ağustos olarak belirlenmiştir:

Starfield erken erişim ve lansman günü için çıkış saatleri

ABD Pasifik: 31 Ağustos saat 17:00
ABD Doğu: 31 Ağustos saat 20:00
Birleşik Krallık: 1 Eylül saat 1:00
Avrupa: 1 Eylül saat 02:00
Bölgeniz yukarıda listelenmemişse, 00:00 GMT’yi saat diliminize çevirerek Starfield’ın erken erişiminin ne zaman başlayacağını öğrenebilirsiniz.

Starfield lansman günü çıkış saatleri
Starfield, Xbox ve PC Game Pass de dahil olmak üzere 6 Eylül’de tamamen piyasaya sürülecek. Erken erişim sürümünde olduğu gibi, dünya çapında aynı anda herkese açık olacak ve bu da Amerika kıtası için 5 Eylül olarak hesaplanıyor:

ABD Pasifik: 5 Eylül saat 17:00
ABD Doğu: 5 Eylül saat 20:00
Birleşik Krallık: 6 Eylül saat 01:00
Avrupa: 6 Eylül saat 02:00
Yine, bulunduğunuz yerde Starfield’ın ne zaman piyasaya sürüleceğini öğrenmek için 00:00 GMT’yi saat diliminize çevirdiğinizden emin olun. Starfield’ı ister erken erişim döneminde ister lansman gününde oynamayı planlıyor olun, Starfield’ı şimdi de ön yükleyebilirsiniz!

Starfield Erken Erişim ve İlk Olarak Oynama

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStarfield

Starfield'da Ganimetler Nasıl Vurgulanır ve Nesneler Nasıl Taranır?

RehberStarfield

Tarayıcı ve Starmap ile Starfield'da nasıl hızlı seyahat edilir?

RehberStarfield

Starfield: Özellikler (Traits) Nasıl Kaldırılır?

RehberStarfield

Starfield para bugları, kredi farmlama ve nasıl hızlı para kazanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Starfield’da Hikayesinde Dünya’ya ne oldu?