KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2’yi bitirmek ne kadar sürecek?

Hikaye için veya gizli koleksiyon parçalarını avlamak için, Alan Wake 2’yi bitirmenin ne kadar süreceğini burada bulabilirsiniz. Alan Wake 2’nin uzunluğu ne kadar?

Alan Wake 2 ne kadar uzun? Bu sorunun yanıtı büyük ölçüde oyunu nasıl oynayacağınıza ve hikâyeyi yürütmek yerine keşfetmek için ne kadar zaman harcamak istediğinize bağlı. Alan Wake 2’de iki doğrusal hikaye dalı arasında geçiş yapma seçeneği ile yarı açık bir dünya yapısı ve zaman içinde açılan haritalarda bulunacak çok sayıda koleksiyon var. Bu yüzden tamamlama süreleri arasında bazı farklılıklar olacak.

Alan Wake 2 incelememi bitirmek için oyunu tamamladım ve açıkçası bu kadar uzun sürmesi beni biraz şaşırttı. Alan Wake 2’deki gizli Nursery Rhyme konumları gibi her şeyi toplamak isteyen tam bir tamamlayıcı koşusu için çekim yapıyorsanız, oyunun 30 saat işaretine doğru kolayca ilerlemesini bekleyebilirsiniz. Ancak, tek ilgilendiğiniz hikaye ise, Alan Wake 2’yi çok daha hızlı yenmek mümkündür.

Alan Wake 2_ bitirmek ne kadar sürer

Alan Wake 2’yi bitirmek ne kadar sürer?

Oyunla çok fazla zaman geçirdikten sonra, farklı oyun tarzlarına göre Alan Wake 2’yi yenmenizin ne kadar süreceğini aşağıda bulabilirsiniz:

Sadece hikâye: 18-20 saat
Standart oyun: 20-24 saat
Her Detayı Bitirmek: 28-30 saat

Oyunu Normal zorluk seviyesinde yaklaşık 30 saatte neredeyse tüm toplanabilirlerle tamamladım. Açıkçası, doğrudan ana hedeflere yönelecekseniz çok daha kısa bir süre bekleyin. Diğer taraftan, oyun Zor’da çok daha uzun sürecektir, bu da düşman karşılaşmalarını çok daha zorlu ve kaynakları daha da sınırlı hale getirir. Ayrıca, başlangıçta üç Alan Wake 2 zorluk modu mevcut, Kabus modu ise daha sonra gelecek.

Kişisel olarak Alan Wake 2’ye zaman ayırmaya değer olduğunu düşündüğümü söyleyebilirim. Koleksiyon parçaları da sadece başarı avcıları için değil, Alan Wake 2’deki tüm gizli Alan Wake 2 yemek kutuları ve gizemli Güç Sözleri, hayatta kalma yeteneğinizi geliştirmenin anahtarları olarak işlev görüyor. Saga’nın kullanabileceği tüm Alan Wake 2 silahlarını bu şekilde yükseltebilir ve Karanlık Yer’de Alan’ın durdurma gücünü artırabilirsiniz. Gerçekten keşfetmek için zaman ayırmak, aynı zamanda hikayenin daha ince ayrıntılarını elde etmenin, oyundaki en iyi karakterlerden bazılarıyla tanışmanın ve genel olarak daha geniş Remedy Connected Universe’ün daha kapsamlı bir resmini elde etmenin yoludur.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

HaberNişancı Oyunu

Bodycam "Fatal Error" ve Siyah Erkan Sorunu İle Başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Marvel’s Spider-Man 2 Marko’s Memories nerede bulunur?