RehberRol Oyunu

Baldur’s Gate 3: Ruh Paraları (Soul Coins) Ne İşe Yarar?

Baldur’s Gate 3 oynarken, tam olarak ne işe yaradıkları belli olmayan Ruh Paraları bulacaksınız. Bu rehber sayfamızda paraları nasıl bulacağınızı ve tiefling yoldaşınız Karlach ile seyahat ederken nasıl kullanabileceğinizi açıklayacağız.

Dünyada Ruh Paraları Bulma

Ruh Paraları ganimet olarak bulunur – onları gözünüzün önünde veya kapalı kapılarda saklı olarak bulabilirsiniz. Çok küçükler ve gözden kaçırılması kolaydır. ALT tuşunu basılı tutmak onları bulmayı kolaylaştırabilir, çünkü bölgedeki nesneleri vurgular. Ziyaret ettiğiniz her yeni alanda ALT tuşunu basılı tutun.

Paraları Nasıl Kullanırsınız ve Size Ne Sağlar?

Paralar ruhları barındırır ve açıklama size Cehennem Makinelerine güç verdiklerini söyler. Karlach’ın bir kalbi yerine Cehennem Makinesi vardır. Parti bölümündeki Karlach sayfasında tiefling’i nasıl alacağınızı öğreneceksiniz.

Tüm elde ettiğiniz Ruh Paralarını Karlach’ın envanterine taşımalısınız. Ayrıca, onları onun Bonus Hareketler hızlı seçim çubuğuna sürüklediğinizden emin olun.

baldurs gate 3 soul coins

Karlach savaşta Ruh Paralarını kullanabilir. Sırası geldiğinde, bonus hareket olarak kullanmak için hızlı seçim çubuğundaki paraya tıklayın. Bu, parayı tüketir ve Karlach’a güç verir. Cehennem Öfkesi güçlendirme durumunu alacak. Bu, Karlach öfkeliyken veya sağlık seviyesi %25’in altındayken yakın dövüş ve yakın dövüş silahı saldırılarında daha fazla ateş hasarı vermesini sağlar. Güçlendirme, uzun bir dinlenme yapana kadar sürer.

Umarım bu Türkçe çeviri size yardımcı olur! Karlach ile cehenneme doğru maceralarınızda bolca Ruh Parası bulup kullanmayı unutmayın!

Ek olarak, Ruh Paralarının şu kullanımlarından da bahsetmek isterim:

  • Oyunun sonraki bölümlerinde bazı özel görevleri tamamlamak için Ruh Paraları gerekebilir.
  • Bazı Ruh Paraları ek hikaye anlatımları veya Karlach’ın arka planı hakkında bilgiler ortaya çıkarabilir.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask Premium Thick Hide Nerede Bulunur?

AksiyonHayatta KalmaRehber

Palworld'de Bushi Noct'u Nerede Bulabilirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Uyuma, Dinlenme ve Moral Arttırma Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Palworld’de Başlangıç Pal Seçimi