Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass’e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Diablo 4’ü denemek istiyor ama paraya kıyamıyor musunuz? Xbox Game Pass sürümü, birçok oyuncunun satın almayı düşünmeden önce oyunları denemesine yardımcı olan bir şeydir. Ancak Microsoft’un abonelik hizmetine geliyor mu?

Uzun zamandır beklenen Diablo 4, Haziran 2023’te büyük bir övgüyle çıktı ve popüler serinin son bölümü daha tehlikeli zindanlar, derinlemesine sınıf özelleştirmesi ve oyuncuların bulabileceği çok sayıda ganimet sundu. Ve lansman sonrası içeriklerle hala güçlü bir şekilde devam ediyor.

Oyunun hem PC hem de Xbox Series X/S’de yayınlanmasıyla birlikte, birçok hayran Diablo 4’ün sürekli genişleyen Xbox Games Pass kütüphanesine gelip gelmeyeceğini merak ediyor olacak.

İşte Diablo 4’ün abonelik hizmetinde bulunup bulunmayacağı hakkında bilmeniz gereken her şey.

diablo 4 xbox gamepass çıkış tarihi_1920_1080

Diablo 4 Xbox Game Pass’e geliyor mu?

Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer daha önce Activision Blizzard’ın bazı temel oyunlarının Game Pass’e geleceğini doğrulamıştı. CEO, “Activision Blizzard’ın Overwatch, Diablo ve Call of Duty gibi çok sevilen oyun kütüphanesini Game Pass’te kullanılabilir hale getirmeyi ve bu oyun topluluklarını büyütmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Overwatch ve Call of Duty için henüz bir açıklama yapılmamış olsa da Diablo 4 nihayet geliyor.

Diablo 4’ün 28 Mart 2024’te Game Pass’e geleceği resmi olarak doğrulandı. Microsoft’un servise gelecek diğer oyunlar hakkında henüz söyleyecek pek bir şeyi olmasa da, Phil Spencer’ın daha önce verdiği sözü yerine getirdikleri için bu, pek çoğunun ilki olacak.

Oyunun Game Pass’e gelmesini beklerken daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki Diablo 4 içeriğimize göz atabilirsiniz:

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile: Necropolis Yayınlandı

Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

KonsolXbox

Xbox ve Microsoft, Windows'ta Hızlı Devam Özelliğini Aktif Edecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Diablo 4’te Renown Nasıl Elde Edilir?