Yapılan En İyi Bilg...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Yapılan En İyi Bilgisayar Setuplarından Biri Olabilir

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Likes
275 Görüntüleme
Kaan Alp
(@kaan-alp)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 55
Konu başlatıcı  

Baktığınızda hayran kalacağınız bir bilgisayar toplama işini sizlerle baş başa bırakacağım. Ondan önce bu setupın bazı detaylarını sizlere aktaracağım. Böyle bir bilgisayarın sizin odanızda olmasını ister miydiniz. Sizin sevdiğiniz en iyi toplama bilgisayarları da burada paylaşabilirsiniz.

Beyaz aydınlatmalı fanlar ve su soğutması ile tüm cam çevreler, tüm PC'yi canavarca bir oyun makinesinden ziyade sergilenen amaca yönelik bir sanat eseri gibi gösteriyor. Merkez bitki ile tamamlanan kare yapı, fütüristik zen bahçesi havası veriyor. Kullanılan tüm alan sayesinde her şey güzel bir şekilde düzenlenmiş, bu nedenle bileşenleri küçük bir alana sıkıştırmaktan daha rahat bir görünüm sergiliyor.

Kumag1989 reddit gönderisinin ilerisinde, şaşırtıcı olmayan bir şekilde özel olarak oluşturulmuş bir tabloyla başlayan, kullanılan özellikleri yayınlıyor. Ne kadar güzel görünebilecekleri göz önüne alındığında, hazır kasa içi masa yapılarında gerçekten bir artış görmemiş olmamız çok yazık. Ayrıca özel bir su soğutma döngüsü çözümü kullanır, ancak bu, süslü PC yapılarında oldukça yaygındır ve piyasada pek çok seçenek vardır. Yine de böyle bir şey yapacak becerilere ve malzemelere sahipseniz, geri kalanı çoğunlukla olduğu gibi satın alınabilir.

  • RTX 4090 ekran kartı
  • Intel Core i9 11900K işlemci
  • 32 GB RAM
  • Z590 Aorus Pro ATX anakart 

Her şey güllük gülistanlık değil, bu güzelliğin bazı dezavantajları da var. Cam aşırı şekilde kirlenebilir bir maddedir. Özellikle parmak izi konusunda dikkatli olunmalı. Ayrıca oyun esnasında aşırı sinirlenen oyuncular için de tehlikeli bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Biliyoruz ki sinirden bilgisayarını kıran oyuncular var. Sakın bu toplama bilgisayarda o hareketleri yapmayın zira tehlikelidir.

Şimdi gelelim, bu güzelliğin nasıl göründüğü konusuna;

Daha fazla ve hızlı paylaşımların yanında daha değerli bilgiler için bize destek olmak ister misin? Bunun için tek yapman gereken oyunda.org sitesine yönlendirilen "teşekkür et" bağlantısına tıklamak. Şimdiden biz teşekkür ederiz. ?

TEŞEKKÜR ET


   
Tayfun B. reacted
Alıntı