Kojima Productions ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Kojima Productions bir Death Stranding filmi çekiyor

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
177 Görüntüleme
Selvi
(@selvi)
Üye Admin
Katılım : 5 sene önce
Gönderiler: 38
Konu başlatıcı  

Death Stranding filmi, Hammerstone Studios ile "hızlı yol" geliştirme aşamasında.

Kojima Productions, hit video oyunu Death Stranding'i beyaz perdeye taşımak için Hammerstone Studios ile birlikte çalışıyor. Film uyarlaması, Death Stranding dünyasında "yeni unsurlar ve karakterler" içerecek ve oyun yönetmeni Hideo Kojima ve Hammerstone'dan Bill ve Ted Face the Music, Barbarian gibi filmlerin yapımcısı Alex Lebovici'nin rehberliğinde geliştirilecek. 

Kojima yaptığı açıklamada, "Hammerstone Studios ile olan bu yeni ortaklık beni daha fazla heyecanlandıramaz" dedi. Bu, seri için çok önemli bir an ve Death Stranding'i beyaz perdeye taşımak için onlarla işbirliği yapmayı gerçekten dört gözle bekliyorum."

Lebovici, "Parlak ve ikonik Hideo Kojima ile ilk film uyarlamasında ortak olma fırsatına sahip olduğumuz için heyecan ve onur duyuyoruz" dedi. "Diğer büyük bütçeli destek amaçlı video oyunu uyarlamalarının aksine, bu çok daha samimi ve ayakları yere basan bir şey olacak. Amacımız, yaratıcı ve sanatsal özgürlüğe sahip olduğunuzda bir video oyunu uyarlamasının ne olabileceğini yeniden tanımlamak. Bu film, özgün bir Hideo Kojima yapımı olacak."

Konu, oyuncu kadrosu ve olası çıkış tarihi dahil olmak üzere Death Stranding filmiyle ilgili ayrıntılar şimdilik açıklanmadı, ancak Kojima Productions, projenin gelişiminin "hızlı yolda" olduğunu söyledi.

Death Stranding'in film haberi, Norman Reedus'un Sam Porter Bridges ve Lea Seydoux'nun Fragile olarak geri döneceği Death Stranding 2'nin duyurulmasından bir haftadan az bir süre sonra geliyor. Death Stranding devam oyunun uzun, tuhaf fragmanı aşağıda.

Daha fazla içerik paylaşmamız için bize destek olabilirsin. Tek yapman gereken "teşekkür et" bağlantısına tıklamak ?
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı