Steam'in kış indiri...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Steam'in kış indirimi binlerce indirimle devam ediyor

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
255 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Üye Admin
Katılım : 5 yıl önce
Gönderiler: 117
Konu başlatıcı  

PC oyunlarının gerçek zevkinin, oyunları satın almak, yüklemek ve ardından bir saat oynamak ya da hiç oynamamak olduğunu düşündünüz mü? Eğer öyleyse, o zaman iyi haber! Birikmiş işlerinize ekleyebileceğiniz binlerce oyunda indirim sunan Steam kış indirimi başladı.

İndirim bugünden 5 Ocak Türkiye saatiyle 21:00'a kadar Steam mağazasında devam edecek.

Steam ana sayfasına bir bakışta: Sony'nin sinematik aksiyon oyunu God Of War, Square Enix'in nostaljik taktiksel RYO Üçgen Stratejisi gibi %40 indirimliyken, Unpacking ve Noita gibi modern bağımsız oyunlar sırasıyla %30 ve %50 indirimli. Zaten ucuz olan Vampire Survivors bile %20 indirimle fiyatı 39,20TL'ye düşürüyor.

Marvel's Guardians Of The Galaxy'nin %65 indirimle 129,15TL düşürülmüş.

Bunun gibi benzersiz indirimleri https://store.steampowered.com/ sitesinde bulabilirsiniz.

Epic Games Store'da ayrıca devam eden bir kış indirimi var ve bu süre zarfında 15 günlük ücretsiz oyunlar dağıtıyorlar. Bugünün ücretsiz oyunları, klasik Fallout oyunlarının üçlüsüdür.

Epic Games Store'u da https://store.epicgames.com/tr/ bağlantısından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz oyunları duyurduğumuz https://oyunda.org/forum/oyun-indirimleri forumumuzu kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı