Nintendo Switch Spo...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Nintendo Switch Sports Son Güncellemeyle Yeni Spor Dalları Ekliyor

1 Yazılar
1 Üyeler
1 Likes
42 Görüntüleme
Tayfun B.
(@tayfun)
Üye Admin
Katılım : 4 sene önce
Gönderiler: 57
Konu başlatıcı  

Nintendo Switch Sports'un en yeni güncellemesi, çevrimiçi ve çevrimdışı oynamanın birden fazla yolunu içeren uzun zamandır beklenen bir sporu oyuna ekledi.

Nintendo Switch Sports için yeni bir güncelleme, çim sahaya çıkmanın birden fazla yolu da dahil olmak üzere oyunun en yeni sporunu uzun zamandır beklenen Golf yaması ile birlikte getirdi. Hareket kontrollü spor oyununun bu yıl piyasaya sürülmesi, Nintendo'nun Wii Sports tarafından popüler hale getirilen klasik spor serisine bir dönüş oldu. Oyun, voleybol ve chanbara gibi diğerlerinin yanı sıra bowling ve tenis gibi hayranların favorisi de dahil olmak üzere altı sporla başladı. Şimdi, en yeni güncelleme yedinci sporu oyuna getirdi.

Oyun severler, oyunun bu yılın başlarında ilk kez ortaya çıkmasından bu yana Nintendo Switch Sports'a yaklaşan golf ilavesini bekliyorlardı. Golf, orijinal Wii Sports'un en popüler sporlarından biriydi ve daha sonra Wii Sports Resort'a da getirildi. Nintendo başlangıçta golfün Nintendo Switch Sports'un piyasaya sürülmesiyle birlikte kaldırılmayacağını duyurmuştu ve oyun modu yılın ilerleyen zamanlarında Sonbaharda eklenecek. Artık Nintendo Switch Sports oyuncuları, birden fazla oynama yöntemiyle 21 farklı sahada golf oynayabilir.

Nintendo, Pazartesi akşamı oyunun eklenmesiyle ilgili kısa bir fragmanla Nintendo Switch Sports'ta golfün lansmanını resmen açıkladı. Nintendo Switch Sports'ta golf, oyuncuların hem çevrimiçi, hem yerel hem de tek başına oyunla mücadele etmesi için 21 farklı mekana sahiptir. Fragman ayrıca oyuna eklenen yeni "Survival Golf" modunu da tanıtıyor ve birden fazla oyuncunun aynı anda atış yapması ve daha az puan alanlar elenmesi şeklinde ilerliyor.

Kaynak: https://twitter.com/NintendoAmerica/status/1597400745057419264

Sitemize bir şeyler kazandırmak için çok çabalıyorum. Bir teşekkür etmenizi rica ediyorum. 👍
TEŞEKKÜR ET


   
Kaan Alp reacted
Alıntı
Paylaş: