Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
Thinkplus LP1 Pro vs Lenovo LP1 LivePods / Bluetooth Kulaklık Karşılaştırma

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
43 Görüntüleme
Tarık B.
(@rocknrogue)
Üye Admin
Katılım : 4 sene önce
Gönderiler: 108
Konu başlatıcı  

Lenovo Thinkplus LP1 Pro TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık ve Lenovo LP1 LivePods TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık arasındaki bazı temel özelliklerin karşılaştırması:

ÖzelliklerLenovo Thinkplus LP1 ProLenovo LP1 LivePods
BağlantıBluetooth 5.0Bluetooth 5.0
Hoparlör Sürücüleri6 mm10 mm
Pil Ömrü4 saat (kulaklık) + 12 saat (şarj kutusu)7 saat (kulaklık) + 20 saat (şarj kutusu)
Şarj Süresi1.5 saat1.5 saat
Su GeçirmezlikIPX5 su geçirmezlik standartlarına uygunIPX4 su geçirmezlik standartlarına uygun
Gürültü EngellemeVar (CVC 8.0)Yok
Kontrol PaneliDokunmatikDokunmatik
MikrofonlarÇift mikrofonTek mikrofon
FiyatDaha uygunDaha yüksek

Bu tablodan da görülebileceği gibi, her iki kulaklık da Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanıyor. Ancak Lenovo LP1 LivePods kulaklık, daha büyük 10mm sürücülere sahip olduğundan daha yüksek bir ses kalitesi sunabilir. Lenovo Thinkplus LP1 Pro kulaklık ise, gürültü engelleme özelliği sayesinde dışarıdaki gürültüleri azaltabilir.

Ayrıca, Lenovo LP1 LivePods kulaklık daha uzun pil ömrü ve daha uzun şarj kutusu ömrü sunarken, Lenovo Thinkplus LP1 Pro kulaklık daha uygun bir fiyat noktasında sunulabilir. Hangi kulaklığı tercih edeceğiniz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olacaktır.

🖐️ Bitirirken belirtmemiz gerekir ki, ürünlerin bir üst sürümleri çıkmakta ya da ürün bilgileri kaynaklara göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte ürün fiyatı kısa zaman aralıklarından bile değişebilir. Genel bilgilendirmeyi aldıktan sonra kendi araştırmanızı yapmanız en iyisi olacaktır. Araştırmanızı doğrudan alacağınız mağaza üzerinden yapmanız tavsiye edilir.

Daha fazla içeriğin daha hızlı yayınlanması için bize destek olabilirsiniz. Teşekkür et butonu tıklandığı zaman bir kaç reklam sonra sizi oyunda.org sitesine yönlendiriyor.
TEŞEKKÜR ET


   
Alıntı