Haber

Saints Row'da hızlıca para kazanma yöntemleri

Saints Row parası almak, en iyi silahları, arabaları ve işleyeceğiniz suçlar için iş ekipmanlarını almanın anahtarıdır ve Side Hustles, Ventures ve görevlerden hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Unutmayın, para kazanmak için para harcamanız gerekiyor ve hikaye ilerlemesi gerçekten para kazanmanıza yardımcı olacak, bu yüzden oynarken ana görevleri ihmal etmediğinizden emin olun ve ilk başladığınızda çok para harcamaya hazır olun. Bu yatırımlar, oyunun ilerleyen bölümlerinde olduğu gibi, tatlı pasif gelir için Ventures’ı satın almaya ve yükseltmeye ve hızlı nakit için tekrarlanabilir Side Hustles’a güvenebileceksiniz. İşte Saints Row oynarken hızlı bir şekilde para kazanma hakkında bilmeniz gerekenler.

Daha Fazla Oku

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Haber

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştiriliyor

Yeni Bir Ghost Recon Oyunu Geliştirme Aşamasına Girdi. Geçtiğimiz Çarşamba Ghost Recon Breakpoint güncellemelerinin sonu oldu. Oyunun resmi Twitter hesabında yayınlanan bir tweet, “Hem Ghost Recon Wildlands hem de Ghost Recon Breakpoint için sunucularımızı korumaya devam edeceğiz ve gerçekten oyundan zevk almaya ve solo veya kooperatifte oynarken eğlenmeye devam edeceğinizi umuyoruz.” şeklinde açıklama yapıldı. Buradan detaylara bakın. Breakpoint’in sona ermesine rağmen, yeni bir Ghost Recon oyunu geliştirme sürecine girdi.
Daha Fazla Oku

Ubisoft, sayısız sızıntıdan sonra Project Q'yu resmen duyurdu

Assassin's Creed Origins Yakında Xbox Game Pass'e Geliyor

Haber

Lost Ark - Cube Ticket ne için kullanılır?

Lost Ark o kadar çok içeriğe sahip ki, bazen bazı öğelerin ne için kullanıldığını veya belirli içeriğe nasıl erişileceğini anlamak biraz zaman alabilir. Bugün Cube Ticket ve Cube Dungeon hakkında bir kaç bilgi vereceğiz. Satıcı takaslarına daha önce katıldıysanız veya elinizin altında birkaç Kaos Zindanı varsa, öğenin tam adı Entrance Ticket: Cube olan bir Küp Bilete (Cube Ticket) rastlamış olabilirsiniz. Bunlar ne kadar değerli ve ne için kullanılıyor?
Daha Fazla Oku

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Haber

Xbox Keystone Konsolu Söylentileri Açıklandı

Sektör içinden birinin bulduğu yeni bilgilere göre, Xbox’ın başka bir video oyun konsolu geliştirme olasılığı var. Xbox’ın Xbox Series X/S’yi ilk kez piyasaya sürmesinin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti. O zamanlar, her iki yeni nesil sistem de, daha önce eski Xbox konsolları tarafından tutulan satış rekorlarını kırmak gibi büyük miktarlarda başarı elde etti ve şimdi bile, her iki konsol da yüksek talep nedeniyle stokta kalma mücadelesi veriyor. Ancak görünen o ki Xbox yeni bir şey üzerinde çalışıyor olabilir.
Daha Fazla Oku

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Haber

Activision Blizzard ve Epic, Rusya'da satışları durduran yayıncılar listesine katıldı

Activision Blizzard ve Epic, Rusya’da satışları durduran yayıncılar listesine katıldı. Microsoft, Electronic Arts ve CD Projekt’in izinden gidiyorlar. Rusya’nın Ukrayna’yı işgaline yanıt olarak, Activision Blizzard başkanı ve COO Daniel Alegre, şirketin “bu çatışma devam ederken Rusya’daki oyunlarımızın yeni satışlarını askıya alacağını” duyurdu. Ekibine gönderilen bir mesajda Alegre, “Şirket, çalışan bağışlarının yarısını bölgede acil yardım sağlayan kuruluşlarla paylaşacak. Birlikte bu çabada 300.000 doların üzerinde para topladık. Önümüzdeki hafta seçilecek ek hayır kurumları eklemeyi planlıyoruz. Bu işbirliği ile birlikte ayrıca şirket bağış sınırını 1.000 ABD Dolarından 10.000 ABD Dolarına yükseltecek.”
Daha Fazla Oku

iPhone'da Fortnite Oynama (2022)

Epic Games'te ortaya çıkan bilgilere göre Uncharted: Legacy of Thieves PC'ye çıkabilir

Haber

Star Trek Online ve Neverwinter DirectX 10 ve Windows 7 Desteğine Son Verdi

DirectX 10’lu bir sistem çalıştıran bir bilgisayar oyuncusuysanız, Direct X 11 ve Windows 8 veya 10’u destekleyen bir ekran kartına sahip bir bilgisayarınız yoksa, bugünden itibaren Star Trek Online veya Neverwinter’da oturum açamayacaksınız. DirectX 10’dan geçişle ilgili orijinal duyuru geçen sonbaharda yapıldı ve Arc oyunları ve Perfect World, kararın oyun performansını iyileştirmek ve deneyimi optimize etmek ve ayrıca sürekli gelişim için işleri ayarlamak için verildiğini söylüyor. Bu, EVE Online, The Elder Scrolls Online ve Guild Wars 2 dahil olmak üzere desteği sona erdirmek veya daha güncel seçenekler eklemek için hareket eden diğer oyunları da takip ediyor.
Daha Fazla Oku

Yeni bir Splinter Cell oyununun geliştirildiği iddia ediliyor

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Haber

Capcom ne için geri sayım yapıyor? Meraklandık!

Capcom bir şey için geri sayıyor, ama nedir? Capcom’un web sitesinde gizemli bir geri sayım var ama tam olarak ne için geri sayım yapılıyor? Capcom’da garip bir şeyler oluyor gibi görünüyor. Şu anda Capcom web sitesinde bir geri sayım sayacı var gibi görünüyor. Geriye doğru sayıyor… Peki, bu geri sayım tam olarak ne için geri sayım yapıyor? İlk olarak Twitch yayıncısı Maximilian Dood ve Yo Videogames ekibi tarafından Pazar akşamı yayınları sırasında keşfedilen geri sayım, özel bir Capcom web sitesinde bulunabilir. Geri sayım, bu yazının yayınlandığı tarihten itibaren yedi günden daha kısa bir süre içinde sona erecek şekilde ayarlanmıştır. Zamanlayıcının süresi 20 Şubat Pazar günü Türkiye saatiyle 09:00’da sona erecek. 
Daha Fazla Oku

Capcom, Street Fighter 6'yı duyurdu

Street Fighter 6, Capcom'un gizemli geri sayım sayacının sonunda ortaya çıkıyor

HaberOyun

Activision Blizzard'ın aktif kullanıcı sayısı düşüyor

Activision Blizzard tarafından yayınlanan yeni rakamlar, aylık aktif kullanıcı sayısında başka bir düşüş olduğunu gösteriyor. Activision Blizzard şemsiyesi altındaki her bölümde oyuncularda düşüş yaşandı. Aralık 2021’de Activision, oyuncu sayısının 119 milyondan 107 milyona düştüğünü, Blizzard’ın ise 26 milyondan 24 milyona düştüğünü gördü. Bu, geliştiricinin MAU’larının Kasım 2021’de yüzde 13 düştüğünü gören önceki bir eğilimi takip ediyor.
Daha Fazla Oku

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

Haber

Sony, Bungie'yi 3.6 milyar dolara satın alıyor

Sony, Destiny 2 geliştiricisi ve Halo yaratıcısı Bungie’yi 3.6 milyar dolara satın alıyor. Ortak bir basın açıklaması, Sony’nin Bungie ile “kesin görüşmelere girdiğini” doğruluyor; bu, bu anlaşmanın şuanki aşamada yalnızca bir an meselesi olduğu anlamına geliyor.
Daha Fazla Oku

PS5 Hata Kodları

Destiny 2 sonunda eski raid ve zindanları oynamanın yeni bir yolunu ekliyor