Mobil Oyun

İlk Ev Projem #1 Block Craft 3D Android Oyunu

Block Craft 3D nasıl bir mobil oyun?

Block Craft 3D, ücretsiz olmasıyla çizim ve kaplamalarıyla oldukça dikkat çeken bir mobil oyun. Android üzerinden deneyimlediğimiz Block Craft 3D mobil yapı ve inşaa oyunu, yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için büyük fırsatlar sunan bir Minecraft alternatifidir.

Oyun içinde serbest modda görevler neticesinde bir sürü bina yapabilirsiniz. Bununla birlikte kaynakların sınırsız olmadığını ve çantanızda zaman içinde biriktiğini belirtelim. İlginç bir yöntem öyle değil mi? Ücretli sunulan bazı içeriklerin de olduğunu eklemek gerekiyor.

Block Craft 3D indir

Google PlayAppStore

Block Craft 3D kategorileri ve özellikleri

İnşaat oyunları kategorisine giren Block Craft 3D ayrıca oyuncular arasında eğlenceli oyun olarak görülüyor. Bununla birlikte Block Craft 3D için simülasyon oyunu demek mümkün. İlginç bir mobil oyun olan Block Craft 3D bol pikselli ücretsiz bir oyun olarak benim de çok dikkatimi çekti. Çok oyunculu da oynanabilen Block Craft 3D android mobil oyunu için mutlaka oynanış videomuzu izleyin.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile'da Emülatör Kararı Dikkat

Block Craft 3D oynanış videosu

Hemen alt kısımda mobil oyun oynanış videosunu Block Craft 3D için izleyebilirsiniz.

Block Craft Android oyunu belki de Minecraft Pocket Edition’dan sonra en iyi Minceraft benzeri mobil oyundur. Android üzerinden oynadığım oyunun ilk videosunuda Youtube hesabımızda yayınladık. Seste sürekli problem var farkındayım. Yakında çözüp daha kaliteli sesle sizlerle olacağım.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Red Dot: Front Line'da Her Maçı Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları

Hayatta KalmaMobil OyunRehber

Stranded Deep'te Balık Tuzağı Nasıl Kurulur?

Mobil Oyun

Yeni Final Fantasy XI Mobile Ekran Görüntüleri Karşınızda

Mobil OyunNişancı Oyunu

Call Of Duty Mobile Sezon 6 Yol Haritası ve Gelecek Planları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler