Mobil Oyun

İlk Ev Projem #1 Block Craft 3D Android Oyunu

Block Craft 3D nasıl bir mobil oyun?

Block Craft 3D, ücretsiz olmasıyla çizim ve kaplamalarıyla oldukça dikkat çeken bir mobil oyun. Android üzerinden deneyimlediğimiz Block Craft 3D mobil yapı ve inşaa oyunu, yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için büyük fırsatlar sunan bir Minecraft alternatifidir.

Oyun içinde serbest modda görevler neticesinde bir sürü bina yapabilirsiniz. Bununla birlikte kaynakların sınırsız olmadığını ve çantanızda zaman içinde biriktiğini belirtelim. İlginç bir yöntem öyle değil mi? Ücretli sunulan bazı içeriklerin de olduğunu eklemek gerekiyor.

Block Craft 3D indir

Google PlayAppStore

Block Craft 3D kategorileri ve özellikleri

İnşaat oyunları kategorisine giren Block Craft 3D ayrıca oyuncular arasında eğlenceli oyun olarak görülüyor. Bununla birlikte Block Craft 3D için simülasyon oyunu demek mümkün. İlginç bir mobil oyun olan Block Craft 3D bol pikselli ücretsiz bir oyun olarak benim de çok dikkatimi çekti. Çok oyunculu da oynanabilen Block Craft 3D android mobil oyunu için mutlaka oynanış videomuzu izleyin.

Block Craft 3D oynanış videosu

Hemen alt kısımda mobil oyun oynanış videosunu Block Craft 3D için izleyebilirsiniz.

Block Craft Android oyunu belki de Minecraft Pocket Edition’dan sonra en iyi Minceraft benzeri mobil oyundur. Android üzerinden oynadığım oyunun ilk videosunuda Youtube hesabımızda yayınladık. Seste sürekli problem var farkındayım. Yakında çözüp daha kaliteli sesle sizlerle olacağım.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler