Mobil Oyun

Clash of Kings Hesap Bağlantısını Kaybederseniz

Clash of Kings strateji oyunu oldukça önemli bir uyarı yayınladı. Clash of Kings de kalenizi kaybettiniz çaldırdınız vs sorunlarda ne yapmalısınız? Süreç nasıl işliyor? İşte bütün bilmeniz gerekenler.

[LÜTFEN DİKKAT] Mutlaka Okumalısınız!
Lordlarım!
Sizinle önemli bir sorunu paylaşmak ve sorunla karşılaşmanızı önlemek için size önerilerde bulunmak istiyoruz. Oyun içi Müşteri Hizmetleri’ne ve sayfamıza gelen mesajların büyük çoğunluğunu kale bağlantı hataları oluşturuyor: Hiçbir hesaba bağlanmamış kalelere telefon/tablet hataları sebebiyle bir daha ulaşılamayabiliyor, kalenizin hesap bağlantısı kopabiliyor, kalenizin bağlı olduğu hesap kapatılabiliyor. Bu durumlar da kalenize erişiminizin ortadan kalkmasıyla sonlanıyor.
?Oyunumuzun kullanım koşulları gereği hesap bağlantınız, oyun hataları hariç, SİZİN sorumluluğunuzda. Ancak sebebi ne olursa olsun, kalenizin hesaplardan bağlantısı koparsa tabiiki yardımcı olmaya çalışıyoruz. Fakat çoğu zaman verileri bulamıyor, geri bağlayamıyoruz. Bu nedenle, lütfen, bu sorunu engellemeye yönelik şu önerilerimizi dikkate alın:
✔️ Kalelerinizi mutlaka Facebook/Oyun Merkezi/Weibo/Google Play’den EN AZ ikisine bağlayın ve bağladığınız hesapların bağlantısını kaldırıp başka hesapla değiştirmeyin. (Size tavsiyemiz, en azından ana kalenizi 2 farklı hesaba bağlamanız. Birinde sorun olsa bile kalenize ötekinden ulaşabilirsiniz.)
✔️ Hiçbir şifrenizi başkalarıyla paylaşmayın.
✔️ Kalenizi güvenmediğiniz hiçbir cihazda açmayın. Kaleniz bir cihazda açıldıktan sonra, ‘hesabı değiştir’ tuşu kullanılıp farklı kaleye geçilmezse veya oyun silinmezse o cihazda açık kalır, ve cihazın sahibi kalenizi dilediği gibi kullanıp hesap bağlantılarını bile değiştirebilir.
✔️ Bir kaleden başkasına geçerken mevcut kalenizin bağlantılarını kontrol edin. Bağlı olduğuna emin olmadan geçiş yapmayın.
✔️ Herhangi bir sebeple oyununuzu silip tekrar yüklemeye karar verirseniz, kalenizin hesap bağlantılarını kontrol etmeden oyunu silmeyin.
✔️ Yeni telefon/tablet aldığınızda, eski telefonunuzu/tabletinizi oyunu silip telefonu sıfırlamadan başkasına vermeyin.
✔️ Oyunumuzun protokolleri gereği hesabın sahibi, o hesaba para harcayan kişidir. Bu nedenle bir başkası sizin hesabınıza girip para harcarsa siz daha çok zaman harcamış bile olsanız geri bağlamamız mümkün değildir. Kale bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın.
✔️ Kale satın almayın. Bu, öncelikle yasal değildir. Ve bir üstteki durum sebebiyle kalenin eski sahibi kaleyi geri almak için başvurabilir. Olumlu/olumsuz sonuçlanır mı bilemeyiz ancak kalenin dondurulmasına sebep olabilir.
✨Unuttuğumuz ve eklemek istediğiniz öneriler varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. Her tür öneri, istek ve şikayetlerinizi yapımcılarımıza iletiyoruz.
Teşekkürler, İyi Oyunlar!
Clash of Kings TR Mod Takımı ❤️

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir