Mobil Oyun

Strateji Oyunu Clash of Kings'de Dolunay Festivali

Clash of Kings’de yeni bir etkinlik başladı. İşte etkinlik dolunay festivali ile ilgili bütün detaylar.

[Dolunay Festivali] Sonbahar Ortası Festivali geleneksel bir çin festivaldir. Aynı zamanda bazı Orta Asya ve Güneydoğu Asya ülkeleri için geleneksel bir festivalidir. Ay takvimine göre sonbaharın tam ortasında, 15 Ağustos’ta, kutlandığından bu isim verilmiştir. Bu festivalin geleneği, ayın ve kokuların görünüşünün tadını çıkarmak, ay kekleri yemek, kokulu şaraplar içmek ve daha bir sürü şeyi içermektedir. Bu gecede ay, ailelerin yeniden bir araya gelmesini, gezginlerin ev özlemini ve bereketli hasat beklentisini temsil etmektedir.
Çin düğümü, en eski medeniyetlerin bilgeliğini temsil eden geleneksel bir el sanatıdır. Taş Devri’nde dikiş delillerine rastlanmıştır, Han Hanedanı’nın tarzı ve en sonunda günümüzde el sanatı haline gelmiştir. Çünkü, simetrik dış görünüşe sahiptir, uzun tarihi temsil etmekte ve geleneksel dekorasyon ihtiyacını karşılamaktadır. Şu an, Çin düğümü olarak adlandırılmaktadır.
Sonbahar Ortası Festivali süresince, Dilek Kuyusu’ndan, krallık haritasında kaynak toplayarak ve canavarlara saldırarak Ay Keki alma şansına sahipsiniz. Ay Keklerini Etkinlik Merkezi’ndeki Festival Karnavalı Refah Marketi’nde aşağıdaki ögelerle takas edebilirsiniz:
– Prestij rozeti
– Araştırma taşı
– Uygarlık kristali
– Temel obsidyen VIII
– Elit ordu tek seferde eğitilen asker miktarı (+30.000)
– Popülarite kitabı I
– Ejderha grafem taşı I
– 1.500.000 yiyecek
– 1.500.000 odun
İyi eğlenceler!!!
#ClashofKings

Ayrıca Bakınız:   Last Empire War Z Bütün Strateji Oyunlarını Solladı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Warhammer 40,000: Lost Crusade, MMO Strateji Oyununun Yakında Çıkması Planlanıyor

Mobil Oyun

Epic Games'in Yeni Mobil Oyunu Spyjinx Duyuruldu

Mobil OyunStrateji

Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor

Mobil OyunÖn Kayıt

Android İçin Ön Kayıttaki Oyunlar (Sürekli Güncel Oyun Listesi)

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir