Mobil Oyun

Strateji Oyunu Clash of Kings'de Dolunay Festivali

Clash of Kings’de yeni bir etkinlik başladı. İşte etkinlik dolunay festivali ile ilgili bütün detaylar.

[Dolunay Festivali] Sonbahar Ortası Festivali geleneksel bir çin festivaldir. Aynı zamanda bazı Orta Asya ve Güneydoğu Asya ülkeleri için geleneksel bir festivalidir. Ay takvimine göre sonbaharın tam ortasında, 15 Ağustos’ta, kutlandığından bu isim verilmiştir. Bu festivalin geleneği, ayın ve kokuların görünüşünün tadını çıkarmak, ay kekleri yemek, kokulu şaraplar içmek ve daha bir sürü şeyi içermektedir. Bu gecede ay, ailelerin yeniden bir araya gelmesini, gezginlerin ev özlemini ve bereketli hasat beklentisini temsil etmektedir.
Çin düğümü, en eski medeniyetlerin bilgeliğini temsil eden geleneksel bir el sanatıdır. Taş Devri’nde dikiş delillerine rastlanmıştır, Han Hanedanı’nın tarzı ve en sonunda günümüzde el sanatı haline gelmiştir. Çünkü, simetrik dış görünüşe sahiptir, uzun tarihi temsil etmekte ve geleneksel dekorasyon ihtiyacını karşılamaktadır. Şu an, Çin düğümü olarak adlandırılmaktadır.
Sonbahar Ortası Festivali süresince, Dilek Kuyusu’ndan, krallık haritasında kaynak toplayarak ve canavarlara saldırarak Ay Keki alma şansına sahipsiniz. Ay Keklerini Etkinlik Merkezi’ndeki Festival Karnavalı Refah Marketi’nde aşağıdaki ögelerle takas edebilirsiniz:
– Prestij rozeti
– Araştırma taşı
– Uygarlık kristali
– Temel obsidyen VIII
– Elit ordu tek seferde eğitilen asker miktarı (+30.000)
– Popülarite kitabı I
– Ejderha grafem taşı I
– 1.500.000 yiyecek
– 1.500.000 odun
İyi eğlenceler!!!
#ClashofKings

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir