Mobil Oyun

Arena of Valor'a Güncelleme 17 Kasım

Arena of Valor ekibi 17 Kasımda gelecek güncelleme detaylarını Facebook sayfasında paylaştı. Bir çok beğeneceğiniz değişiklik sizleri bekliyor.

Rütbeli Eşleşmelerin eğlencesini daha fazla oyuncunun deneyimleyebilmesi ve hak ettikleri ödülleri alabilmesi için her alt rütbeye ödüller ekledik. Bir oyuncu, yeni bir yüksek rütbeye her ulaştığında o rütbenin ödüllerini alabilir. Bu ödüller arasında popüler temalar, Butterfly ve Nakroth için sınırlı temalar, Büyü Kristalleri, Evrim Kristalleri ve diğer popüler öğeler bulunuyor.
Şimdi gir ve rütbe ödüllerini topla!

Pek çok oyuncunun her gün belli bir savaş sayısına ulaştığını ve bundan sonraki savaşlarda daha fazla Altın kazanamadığını fark ettik. Bu durumu düzeltmek için savaştan kazanılan maksimum altın miktarını 750’ye çıkardık. Umarız oyuncular artık günlük savaşlardan daha fazla altın toplayabilir.

Oyuncuların fazlalık Arcana’larından daha fazla yararlanabilmesi ve daha fazla Arcana kombinasyonu deneyerek kendilerine en uygun planı bulabilmesi için dönüştürme fiyatlarını arttırdık!

1. Seviye Arcana dönüştürme fiyatı: 5 Altın
2. Seviye için dönüştürme fiyatı: 80 Altın
3. Seviye için dönüştürme fiyatı: 600 Altın

Savaşçıların AFK olunmayan bir oyun ortamına sahip olmalarının son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle bu durumu optimize etmeye devam ediyoruz. Güvenilirlik Puanı 90’ın altında olan oyuncular Rütbeli Eşleşmelere ve puanı 70’in altında olanlar da Standart moda katılamıyor. Herkes için keyifli bir oyun ortamı yaratmak amacıyla oyuncuların iyi oyun davranışlarını sürdürmeye devam edeceğini umuyoruz.

Fakat yine de, Güvenilirlik Puanı düşük olan ve Standart moda katılamayan oyuncuların umutsuzluğa kapılmasını istemeyiz. Bu oyuncular, botlu eşleşmelerde iyi bir oyun davranışı sergileyerek Güvenilirliklerini çabucak yükseltebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Rol Oyunu

The Elder Scrolls Online Geliştiricileri Yeni DLC Hakkında Bilgiler Verdi

Rol Oyunu

Riftbreaker, Game Pass Sayesinde Satış Rakamlarını Artırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir