Mobil Oyun

Arena of Valor'a Güncelleme 17 Kasım

Arena of Valor ekibi 17 Kasımda gelecek güncelleme detaylarını Facebook sayfasında paylaştı. Bir çok beğeneceğiniz değişiklik sizleri bekliyor.

Rütbeli Eşleşmelerin eğlencesini daha fazla oyuncunun deneyimleyebilmesi ve hak ettikleri ödülleri alabilmesi için her alt rütbeye ödüller ekledik. Bir oyuncu, yeni bir yüksek rütbeye her ulaştığında o rütbenin ödüllerini alabilir. Bu ödüller arasında popüler temalar, Butterfly ve Nakroth için sınırlı temalar, Büyü Kristalleri, Evrim Kristalleri ve diğer popüler öğeler bulunuyor.
Şimdi gir ve rütbe ödüllerini topla!

Pek çok oyuncunun her gün belli bir savaş sayısına ulaştığını ve bundan sonraki savaşlarda daha fazla Altın kazanamadığını fark ettik. Bu durumu düzeltmek için savaştan kazanılan maksimum altın miktarını 750’ye çıkardık. Umarız oyuncular artık günlük savaşlardan daha fazla altın toplayabilir.

Ayrıca Bakınız:   Bahar Yolculuğu Etkinliği - Ücretsiz Kahraman Kazan - Mobile Legends

Oyuncuların fazlalık Arcana’larından daha fazla yararlanabilmesi ve daha fazla Arcana kombinasyonu deneyerek kendilerine en uygun planı bulabilmesi için dönüştürme fiyatlarını arttırdık!

1. Seviye Arcana dönüştürme fiyatı: 5 Altın
2. Seviye için dönüştürme fiyatı: 80 Altın
3. Seviye için dönüştürme fiyatı: 600 Altın

Savaşçıların AFK olunmayan bir oyun ortamına sahip olmalarının son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle bu durumu optimize etmeye devam ediyoruz. Güvenilirlik Puanı 90’ın altında olan oyuncular Rütbeli Eşleşmelere ve puanı 70’in altında olanlar da Standart moda katılamıyor. Herkes için keyifli bir oyun ortamı yaratmak amacıyla oyuncuların iyi oyun davranışlarını sürdürmeye devam edeceğini umuyoruz.

Fakat yine de, Güvenilirlik Puanı düşük olan ve Standart moda katılamayan oyuncuların umutsuzluğa kapılmasını istemeyiz. Bu oyuncular, botlu eşleşmelerde iyi bir oyun davranışı sergileyerek Güvenilirliklerini çabucak yükseltebilir.

Ayrıca Bakınız:   Fetih Egemenlik Savaşıyla İlgili Detaylar

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

HaberMobil Oyun

Telefondan League of Legends Oyna

Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.