MaceraMMORPGMobil Oyun

Black Desert Online Türkiye

Efendim, mobil oyun olmasa da uzun zaman Avrupa sunucusunda sıkılmadan Vpn ile oynadığım ve şimdi neredeyse bir ilk olarak en kaliteli mmorpg oyunlardan birisi Black Desert Online’ın Türkiyeye Türkçe gelmesiyle birlikte ( Türkçe Dublaj yapılıyormuş ) Türkiye sunucusuna geçtiğim bir oyuna bu blogta yer vereceğim ve sık sık gelen yeniliklerden bahsedeceğim.
Black Desert Online Türkiye oyuncuları için oyunun yapım sorumlularından Jaehee Kim yeni yıl için iyi dileklerini resmi Facebook sayfasından paylaştı,
Merhaba, Maceracılar.
Ben Black Desert Yapım Sorumlusu Jaehee Kim.
Türkiye ve MENA bölgesindeki maceracılarımıza bu Geliştirici Günlüğü sayesinde ilk kez bir mesaj iletme fırsatı bulmamın mutluluğunu yaşıyorum.
Bugün, sadece oyun hakkında konuşmak yerine sizinle iyi dileklerimi paylaşmak istiyorum.
Bir yılı geride bırakırken, hepinizin eğlenceli zaman geçirdiğini umuyor ve önümüzde oyunla ilgili de arzu edilen pek çok güzelliğin olduğunu belirtmeliyim.
Amacımız en iyi MMORPG’yi yapmak ve size unutulmayacak bir deneyim yaşatmaktır. Bu amacımıza ulaşmak için sizin yapacağınız önerileri de dikkate alarak geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz.
Yıl boyunca Black Desert’a verdiğiniz destek için ne kadar minnettar olduğumu içtenlikle söyleyebilirim. Hepinize en iyi dileklerimi sunar, yeni yılınızı tebrik ederim!
Teşekkürler!
İlk olarak bahsettiğim durum bu kadar kaliteli bir oyunun Türkçe olarak belki Dublajla birlikte Türkiye için Türkiye de sunucu açması.
Black Desert Online Türkiye için bir giriş bilgisi verelim, oyun ücretli, sadece 1 kere alınıyor ve sürekli oynanıyor. 30 liradan 200 liraya kadar olan paketlerle oyuna görebilirsiniz. Grafik kalitesi ibanilmaz güzel.
Oyunla ilgili haberler gelmeye devam edecek.
Oynamak için tr.playblackdesert.com adresine bir bakın.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Diablo Immortal

Diablo Immortal : Arkadaşlarınla Nasıl Oynarsın?

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.