GüncellemeMobil Oyun

Arena of Valor Altın Sınırı Sorunu

Arena of Valor yakinda bir güncelleme alacak. Bu güncellemeyle sizleri oldukça etkileyecek yenilikler geliyor. Detaylar şimdilik açıklanmadı. Ucundan gösterildi. Bu kisa yazıda en çok dikkatimi çeken nokta ise günlük altın sınırı satırı oldu.

Cesur kahraman,

Arena of Valor resmi sunucularını öbür hafta gelecek olan güncelleme için hazırlıyoruz. 

Yeni sürümde hero, ekipman ve savaş alanlarına odaklı bir dizi dengeleme ayarlamaları yaptık. Etkinlik ve rütbeli eşleşme arayüzlerini revize edip Altın sınırı sistemini optimize ettik. Günlük Altın sınırını haftalık Altın sınırı olarak değiştirip haftalık etkinlik ödülleri ekledik. Ayrıca, bir temayla savaşa girme karşılığında Altın bonusu kazanma ve profil çerçevesi sistemini ekledik. Aynı zamanda iPhone X gibi geniş ekranlı telefonlar için uyumluluk getirdik.

Umarız bu yeni içerikler herkes için yüksek kalitede bir oyun deneyimi sağlar! 

Detaylar yakında…

Günlük altın sınırını haftalık altın sınırı olarak değiştirdik bunun manası nedir? Sayı temsilidir şimdi günlük kazanabileceğimiz maksimum altın 1000. Bunu haftalık altın sınırı olarak değiştirdiğinizde oyuncuların ne kadar sıkıntı çekeceğinin farkında olmadan mı bu şekilde yaptılar anlamak zor. Günlük altın sınırı 1000 tl olsaydı bu haftada maksimum 7000 altın kazanabileceğiniz anlamina gelirdi. Bu güncellemeyle birlikte HAFTADA MAKSİMUM 1000 ALTİN KAZANABİLİYORSUNUZ. Yada yanlış bir ifade var.

İkinci bir anlam da ARTİK GÜNLÜK ALTİN SİNİRİ OLMAYACAK. HAFTALİK OLACAK. ONUN İÇİNDE OZEL BİR TAVAN BELİRLENECEK. ORNEGİN 7000 İSTERSEN BİR GÜNDE KAS İSTERSEN 7 GÜNDE şeklindeyse oyuncular adına gerçekten olumlu bir güncelleme olacak. Hangisi olduğu şimdilik bilinmiyor detaylar gelirse biz de sizinle paylaşırız.

Arena of Valor’da Altın Sınırı oyuncuların keyfini kaçıran en önemli hususlardan birisi. Peki altın sınırı neden var? Bildiğiniz gibi bir çok kahraman altınla alınabiliyor. Ya da yetenekler altınla geliştiriliyor. Sınır olmazsa bu durumda Arena of Valor para kazanamayacaktır.

9 OCAK 16 OCAK ARASİ ARENA OF VALOR UCRETSİZ KAHRAMAN ROTASYONU Hazır Arena of Valor’dan haber vermişken araya da bu haftanın ücretsiz kahramanlarını sıkıştırıvereyim.

Haftanın Ücretsiz Heroları: Natalya, Fennik, Murad, Chaugnar, Toro and Arduin

#ArenaofValor

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

AksiyonRol Oyunu

Ghost of Tsushima Co-Op Nasıl Oynanır?

RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu - CS Go Hataları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir