Mobil Oyun

Clash of Kings Destek Sistemi

[Yardım ve Destek Sistemi] Sevgili Lordlarımız,
Bildiğiniz üzere #ClashofKings’de size yardımcı olmak için kurulan sistemlerimiz var. Bunları daha etkin kullanabilmeniz için size biraz görevlerinden bahsetmek istiyoruz…

1) Oyun içi Müşteri Hizmetleri (GM’ler):
Ekibimizin bu parçası Clash of Kings yapımcı firması olan ELEX’te çalışıyor. Teknik ekiple direkt bağlantılılar. Oyunla ilgili teknik sorunları onlara bildirmeniz ve mutlaka ekran görüntüsü göndermeniz gerekiyor. Özellikle kendi krallığınız ile ilgili veya sizin kalenizi ilgilendiren sorunlara sadece onlar bakabiliyor.
– Kalenizin içindeki “Müşteri Hizmetleri” panosundan onlara ulaşabilir, açılan sayfada “HELP”a basıp oradaki seçenekleri kullanarak soruna yönelik direkt hata raporu gönderebilirsiniz.

2) Oyun içi Modlar:
Ekibimizin bu parçası oyunculardan seçiliyor. Özel bir eğitimden geçiyorlar. Bu Modların görevi kendi krallıklarındaki krallık sohbetinin düzenini sağlamak, sizin oyunun oynanışı ile ilgili olan sorularınıza oyun içinden cevap vermek ve genel oyun hatalarını yapımcılara bildirmek. Ancak oyun içinde ELEX ile bağlantısı kopan veya oyunu bırakan, buna rağmen hala ‘Mod’ olarak görünen oyuncular da var. Bu nedenle çoğu sizlere cevap veremiyor.
– Oyun içi Modlara ulaşmak için, oyun içi “Ayarlar” arayüzünden “Mod’a ulaş” seçeneğini kullanabilirsiniz.

3) Facebook Sayfası Modları:
Sayfamızın Modları (Adminleri) oyunu iyi bilen oyunculardan seçiliyor. Görevlerimiz sizlerin önerilerini, şikayetlerini ve taleplerini yapımcılarımıza iletmek; oyuna dair çevirileri düzenleyip sizlerle yeni bilgileri paylaşmak. Oyunun oynanışı ile ilgili her tür sorunuza cevap verebilir, gerekirse şirketten bilgi alıp size iletebiliriz. Sayfamızda etkinlik düzenleyip kazananlara oyun içi ödüller gönderebiliriz. Oyun ile ilgili ani çıkan sorunları, güncelleme hatalarını, genel oyun hatalarını teknik ekibimize bildirebiliriz; ancak bireysel hesap sorunlarınızı Müşteri Hizmetleri’ne iletmelisiniz.
– Bize, sayfamızdaki yorumlardan veya sayfamıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Bu 3 sistemimize de ihtiyacınıza yönelik her zaman başvurabilirsiniz. Size yardımcı olmak için buradayız.
İyi oyunlar!
Clash of Kings TR Takımı

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir