EtkinlikMobil Oyun

Çin Yılı 5. Etkinlikle Kutlanmaya Devam Ediliyor – Clash Of Kings

Çin’in yeni yılına bianen başlayan Clash Of Kings etkinliklerinin 4.sü açıklandı. Bu etkinlik sizi zengin eder mi, kontrol edelim.

[Çin Yeni Yılı – Etkinlik 4] Kapı Tanrısının Hazinesi
Kapı Tanrısı Çin kültüründe insanlar tarafından hoş karşılanan bir koruyucu azizdir. Geleneklere göre her ev bahar beyitlerini kapı tanrısına yazar ve gelen yeni yılı Bahar Festivaliyle kutlar.
Etkinlik süresince, dünya haritasında Kapı Tanrısının Hazinesi belirecek, bu büyük oranda altın üretecek ve birden fazla lord buradan toplayabilecek. Topladıktan sonra Kapı Tanrısı Şanslı Sikkesi’ni elde etme şansınız var! Kapı Tanrısı Bahar Festivalini beraber kutlamak için cömert ödüller hazırladı, kaçırmayın!
Not: Şansı sikkeler eposta ile diğer lordlara da gönderilebilir.
Etkinlik zamanı: 19.02.2018 – 28.02.2018
İyi eğlenceler!


Etkinlik detayları tamam ama bir de oyuncu yorumlarına göz atalım. Etkinliğe katılan oyuncular toplamanın çok uzun sürdüğü konusunda oldukça şkayetçi. Ama altını size beleş verecek değildi, derdim ama veren var. Örneğin Gameloft’un March Of Empires oyunu Clash Of Kings ile aynı. Burada olan etkinliklerde kazanan sunucuda altın madenleri belirir ve bu madenler maksimum 15. 20 dakikada toplanabilirdi. Bir maden ocağında 1000 altına kadar altın çıkardı. Lakin Clash Of Kings en çok kazanan strateji oyunu olmayı o şekilde başaramazdı değil mi?

Ayrıca oyuncular bahsedilen sikkenin düşmediği konusunda iddia ortaya attılar. Belki bir sıkıntı vardır. Burdan oyun yöneticilerine duyurulur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir