EtkinlikMobil Oyun

Çin Yılı 5. Etkinlikle Kutlanmaya Devam Ediliyor – Clash Of Kings

Çin’in yeni yılına bianen başlayan Clash Of Kings etkinliklerinin 4.sü açıklandı. Bu etkinlik sizi zengin eder mi, kontrol edelim.

[Çin Yeni Yılı – Etkinlik 4]
Kapı Tanrısının Hazinesi
Kapı Tanrısı Çin kültüründe insanlar tarafından hoş karşılanan bir koruyucu azizdir. Geleneklere göre her ev bahar beyitlerini kapı tanrısına yazar ve gelen yeni yılı Bahar Festivaliyle kutlar.
Etkinlik süresince, dünya haritasında Kapı Tanrısının Hazinesi belirecek, bu büyük oranda altın üretecek ve birden fazla lord buradan toplayabilecek. Topladıktan sonra Kapı Tanrısı Şanslı Sikkesi’ni elde etme şansınız var! Kapı Tanrısı Bahar Festivalini beraber kutlamak için cömert ödüller hazırladı, kaçırmayın!
Not: Şansı sikkeler eposta ile diğer lordlara da gönderilebilir.
Etkinlik zamanı: 19.02.2018 – 28.02.2018
İyi eğlenceler!

Çin Yılı 5. Etkinlikle Kutlanmaya Devam Ediliyor - Clash Of Kings
Etkinlik detayları tamam ama bir de oyuncu yorumlarına göz atalım. Etkinliğe katılan oyuncular toplamanın çok uzun sürdüğü konusunda oldukça şkayetçi. Ama altını size beleş verecek değildi, derdim ama veren var. Örneğin Gameloft’un March Of Empires oyunu Clash Of Kings ile aynı. Burada olan etkinliklerde kazanan sunucuda altın madenleri belirir ve bu madenler maksimum 15. 20 dakikada toplanabilirdi. Bir maden ocağında 1000 altına kadar altın çıkardı. Lakin Clash Of Kings en çok kazanan strateji oyunu olmayı o şekilde başaramazdı değil mi?

Ayrıca oyuncular bahsedilen sikkenin düşmediği konusunda iddia ortaya attılar. Belki bir sıkıntı vardır. Burdan oyun yöneticilerine duyurulur.

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

EtkinlikMMORPG

Rangers of Oblivion Yeni Kostümünü Paylaştı

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir