Mobil Oyun

My Craft Exploration Android Oyunu

Google Play’de oyunlar kategorisinde üst sıralara çıkmış bir oyun ama maalesef yüksek puan alamayarak 3.6 da kalmış. Tabi yazının yayınlandığı tarihte. Ben de bu duruma bir göz atayım dedim. My Craft Exploration Android Oyunu neden popüler olmasına rağmen düşük puan almış? Oynamaya değer mi? Sizlere oyunla ilgili bilmeniz gereken bir kaç önemli hususu anlatacağım. İndirmeden önce mutlaka okuyun.

My Craft Exploration Android Oyunu Minecraft benzeri küp dünya oyunu. Oyunda yaratıcı mod, çok kişilik mod ve hayata kalma modu var. My Craft Exploration Android Oyunu sizlere daha önce görmediğiniz keşfedilmemiş bir dünya ve yaratıklar vadediyor. Oyunda ev kurabilir istediğinizi inşa edebilir, hayvan besleyebilir ve bitki yetiştirebilirsiniz.

Oyunun 1 milyon indirmeyle üst sıralar kategorisine girdiği belli. Son zamanlarda çok sık indirildiği için listede ama oy kullanan 14 binden fazla kişi var ve 3.6 puan almış. Bu da yorumlarınızı çoğunun 3’ün altında olduğunu gösteriyor. Yani oyunculardan bence olumlu puan ve yorum alamamış.

My Craft Exploration Android Oyunu ayrıca daha iyi grafik ve daha etkili silahlar oluşturabileceğinizi söylüyor. Tamam herşey güzel, oyun da ücretsiz peki neden olumlu puan almakta zorlanıyor? Yorumlara bir göz atalım.

Çoğu kullanıcı çok sık çıkan reklamlardan şikayetçi. Maalesef ücretsiz oyunların kaderi bu. Minecraft 15 TL civarında. Lakin firmaların reklam politikalarına biraz daha dikkat etmesi gerekiyor. My Craft Exploration Android Oyununda olduğu gibi çok sık reklam koyarsanız bir yıldızda kalırsınız. Reklamlardan bunalan bazı oyuncular interneti kapatmakta çare bulmuş. Bu şekilde reklamların görünmediği yorumları var.

Bazı kullanıcılar daha önce Minecraft oynamış olacak ki bir çok eşyanın bu oyunda olmadığından şikayetçi. Eşyalar olmayabilir. Zira zamanla eklenebilir. Farklı alternatifler deneyiniz.

Bir çok kullanıcının oyun açılmıyor yorumu attığını oyunun indirme kısmında görebilirsiniz. Telefondan telefona değişebilir ama açılmadığı cihaz oldukça fazla demek ki. Tabi bu yorum sahipleri de düşük puan vermişler.

My Craft Exploration Android Oyunu için diğer önemli bir yorum ise fotoğraflardakine benzemediği ve grafiklerin oldukça kötü olduğu yönünde. Fotoğrafa baktığım zaman oldukça canlı renkler görüyorum. Elbette fotoğraflar üzerinde oynanmış olabileceği gibi oyun çok kaliteli bir cihazda da oynanırken fotoğraflar kaydedilmiş olabilir. Bu konuda hakkını yememek lazım. Zira telefonun ekran kalitesi kötüyse oyunun buna katabileceği birşey yok. Fotoğraflar oyunun indirme sayfasından alınmıştır. Yanlış bilgi vermeyelim.

My Craft Exploration Android Oyunu indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mycraft.exploration.craft

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir