Mobil Oyun

Clash Of Kings Hızlı Altın Toplama Rehberi

Daha önce yazısını yazdığım bir etkinlik hakkında rehber yayınlandı. Kapı tanrıları etkinliğinde beliren altın madenlerinden altın toplamak mümkün oluyordu lakin oyuncuların haklı şikayetleri de vardı. 5 gün boyunca askerler madende duracak 130 altınla geri gelecek. Bu iş mi? Buna binaen Clash Of Kings modları bir hızlı altın toplama rehberi yayınladı.

[Altın Toplama] Lordlarım, Kapı Tanrıları Etkinliği ile dünya haritasında birçok hazine belirdi ve bu etkinlik süresi içerisinde bolca altın toplama şansınız var. Bu zamanı iyi değerlendirmeniz için size birkaç önerimiz olacak…

Hızlı altın toplamak için:
1) Lord yetenek puanlarınızı Gelişim’e verin ve aşağılarda “Altın Toplama” yeteneğine kadar gelin.
2) Turuncu bir kahramanınızın yetenek puanlarını Gelişim’e verin, “Altın Toplama”ya kadar gelin ve kahramanı “Kaynak Memuru” olarak atayın. (İki turuncu kahramanınız varsa ve popülariteniz Arkadaş Canlısı+2’den fazlaysa birini Memur birini Yaver olarak atayabilirsiniz. Daha çok katkı sağlayacaktır.)
3) Açabileceğiniz en kaliteli Sv.1 ejderhacamının rastgele özelliklerini altın toplamaya saflaştırın ve ejderhacamını lordunuza giydirin.
4) Üniversitede Kaynak araştırmalarından altın toplama ilgili olanları elinizden geldiğince yüksek seviyeye araştırın.

Bu 4’ünü yaparsanız bir madenden saatte 20-30 altın toplayabilirsiniz.
İyi oyunlar!
Clash of Kings Türkiye Takımı
Görselleri görülenleri yapmak da basit değil. Bir harcama yapmanız gerekiyor. Yani herkes yapamayacak. Yorumlara baktığımızda bazıları bu etkinliğin asker saklamaktan başka bir işlemi olmadığı görüşünde.

Bu etkinlik ve genel olarak yorumlar ise şu şekilde bu etkinlikten birşeyler elde etmek için daha fazlasını harcıyorsunuz. Bu nedenle oyuncular kızgın. Bu da oyunun başka bir para harcatma yöntemi diye düşünülüyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.