Mobil OyunSimülasyon

Kısa Süreliğine Ücretsiz Android Oyunları #2

Sizlere yine bunyazımızda kısa süreliğine ücretsiz olmuş ve süresi dolunca tekrar ücretli olacak 4 oyun linki vereceğim acele ederseniz ücretsiz indirme fırsatınız olacak. Oyunları bir kere indirdiğiniz zaman ömür boyu aynı hesapla oynama fırsatınız oluyor. Bu nedenle şimdi oynamayacaksanız bile bir kere indirin.

Google Play’de her zaman ücretli olup kısa süreliğine ücretsiz olmuş oyunlar bulunuyor. Liste sık sık değişiyor. Ben de size buradan bildiriyorum. Takipte kalın ücretsiz oyunları kaçırmayın. İşte kısa süreliğine ücretsiz olmuş Android Oyunları,

1. Devil Twins:VIP
Basit sıkıntılarla oynadığınız bu oyun aksiyon rol öğretimi içinde barındırıyor. Anime tarzındaki bu oyunda ayrıca otomatik savaş modu da bulunuyor.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.candysoft.HAHWVIP

2. Dragon Sayer io Rpg Game
Başka bir rol Oyunu. İndie tarzındaki oyunda kahramanlar düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Zindan tabanlı bu oyunda ayrıca bazı oyunlardan görmeye alışık olduğumuz dalga dalga düşman modu bulunuyor.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.entropy.dragonslayer_new_paid

3. Can You Escape: Recue Lucy From Prison Pro
Daha önce başka bir oyununu tanıttığım oyunun biraz değişik bir modu. Yine ücretsiz oldu. Kısa süreliğine. Oyunda buşmacaları çözerek Lucy Karakterinizi bulunduğu yerden çıkarmaya vr kurtarmaya çalışıyorsunuz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.bestescapegames.lucyescapePRO

4. VR Black Hole
Sanal gerçeklik modunda derin uzayda gezintiye çıktığınız bir oyun. Kardeşim keşfettiğiniz oyunun sanal gerçeklik oyunu olduğunu hatırlatalım. Sadece bir sanal gerçeklik oyunu değil ayrıca bir uzay simülasyon oyunudur. Uzay severlere duyurulur.
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.vrforce.vr.blackhole

Bu tür yazılar gelmeye devam edecek. Ücretsiz oyunları kaçırmamak için mutlaka beni takip edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSimülasyon

Cities: Skylines 2 FPS Nasıl Artırılır?

RehberSimülasyon

Cities Skylines 2'de binalar nasıl döndürülür?

ListeSimülasyon

En İyi Ticaret Simülasyonu Oyunları

Simülasyon

The Sims 4: İş Kıyafeti Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir