Mobil Oyun

Sniper Fury PvP Değişikliği

Sevilen Sniper oyunu, Gamelof’un gözdesi Sniper Fury’ye PvP ile ilgili küçük bir değişiklik geldi. Bu değişikliğe göre kaybettiğimiz PvP maçlarında trophy artık 8 azalmayacak sadece 5 azalacak. Bu sayede insanların daha hızlı lig düğmeleri engelleyecek.

Lig demişken liglerde de küçük bir değişiklik yeni sezonda birlikte başlıyor. Bir ligte oynamak için gerekli şartlar biraz düşürüldü. Özellikle elmas ligi artık daha fazla insanın kolaylıkla erişebileceği bir seviye olacak. İşte açıklama;

Hello Snipers!
As of today, we’re reverting the trophies lost per PvP back to 5 from 8.
As we previously announced, this PvP season will be a bit harder due to the implemented changes.
However, starting with the next season, the Leagues threshold will be decreased and the Diamond League will be more accessible to every aspiring Sniper.
Please keep in mind that we will offer, on certain thresholds and at fixed values, even to the players that don’t reach the Diamond League.
Stay tuned!

Sniper Fury için bir ve en dikkat çekici oyuncu yorumu şu ki güncelleme ile ilgili problemler var. Oyunu yeni güncellemelerin rağmen oyun yeni sürüm yükseltin hatası veriyor. Duyurulur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir