Mobil Oyun

Sniper Fury PvP Değişikliği

Sevilen Sniper oyunu, Gamelof’un gözdesi Sniper Fury’ye PvP ile ilgili küçük bir değişiklik geldi. Bu değişikliğe göre kaybettiğimiz PvP maçlarında trophy artık 8 azalmayacak sadece 5 azalacak. Bu sayede insanların daha hızlı lig düğmeleri engelleyecek.

Lig demişken liglerde de küçük bir değişiklik yeni sezonda birlikte başlıyor. Bir ligte oynamak için gerekli şartlar biraz düşürüldü. Özellikle elmas ligi artık daha fazla insanın kolaylıkla erişebileceği bir seviye olacak. İşte açıklama;

Hello Snipers!
As of today, we’re reverting the trophies lost per PvP back to 5 from 8.
As we previously announced, this PvP season will be a bit harder due to the implemented changes.
However, starting with the next season, the Leagues threshold will be decreased and the Diamond League will be more accessible to every aspiring Sniper.
Please keep in mind that we will offer, on certain thresholds and at fixed values, even to the players that don’t reach the Diamond League.
Stay tuned!

Sniper Fury için bir ve en dikkat çekici oyuncu yorumu şu ki güncelleme ile ilgili problemler var. Oyunu yeni güncellemelerin rağmen oyun yeni sürüm yükseltin hatası veriyor. Duyurulur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Aksiyon

Guardians of the Galaxy PC sistem özellikleri ve indirme boyutu açıklandı

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir