AksiyonMobil Oyun

Lost Kingdom – Android – Aksiyon Oyunu

Google Play’den indirebildiğiniz ama İngilizce dil desteği bile olmayan sadece Korece olan bir oyun Lost Kingdom’u kısa şekilde oynadım. Oyunu indirmemin en önemli nedeni görsellerde ve videosunda gördüğüm grafik kalitesiydi. Oyuna ilk girdiğim zaman da aynı şeyle karşılaştım yalan yok. Ama sonra işler değişti.

Lost Kingdom zindan tabanlı bir rol oyunudur. Korece’den başka bir dil seçeneği görmemin imkanı yoktu çünkü ayarlar kısmı Korece olduğundan herhangi bir değişiklik yapamadım ve hiçbir şey anlamadım. Oyunda açtığınız bütün karakterler bir kamp ateşinin etrafında toplanmış sizden emir bekliyor. Hepsinin hikayesi ayrı. Bir tanesinde 1-9’una kadar gittiğiniz zaman öbürüyle oradan sonrasına devam etmek mümkün değil. Baştan başlayacaksınız.

Giriş paragrafımda işler değişti dedim. Oyunun ne gibi bir sıkıntısı var dersiniz? Sevgili oyuncular, oyunun ilk kısmı yani bir nevi eğitim olan ya da oyunu gösteren kısmı ya da size ilk senaryoyu oynatan kısım desem daha doğru olur, grafik kalitesi olarak daha sonra oynayacağınız kısımlardan çok çok farklı. Yapımcıları tebrik ediyorum. Gerçekten iyi çalışmışlar. İlk kısımda işte oyun bu derken diğer kısımlarda “ne oldu bu oyuna” şeklinde tepki verebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.