AksiyonMobil Oyun

Lost Kingdom – Android – Aksiyon Oyunu

Google Play’den indirebildiğiniz ama İngilizce dil desteği bile olmayan sadece Korece olan bir oyun Lost Kingdom’u kısa şekilde oynadım. Oyunu indirmemin en önemli nedeni görsellerde ve videosunda gördüğüm grafik kalitesiydi. Oyuna ilk girdiğim zaman da aynı şeyle karşılaştım yalan yok. Ama sonra işler değişti.

Lost Kingdom zindan tabanlı bir rol oyunudur. Korece’den başka bir dil seçeneği görmemin imkanı yoktu çünkü ayarlar kısmı Korece olduğundan herhangi bir değişiklik yapamadım ve hiçbir şey anlamadım. Oyunda açtığınız bütün karakterler bir kamp ateşinin etrafında toplanmış sizden emir bekliyor. Hepsinin hikayesi ayrı. Bir tanesinde 1-9’una kadar gittiğiniz zaman öbürüyle oradan sonrasına devam etmek mümkün değil. Baştan başlayacaksınız.

Giriş paragrafımda işler değişti dedim. Oyunun ne gibi bir sıkıntısı var dersiniz? Sevgili oyuncular, oyunun ilk kısmı yani bir nevi eğitim olan ya da oyunu gösteren kısmı ya da size ilk senaryoyu oynatan kısım desem daha doğru olur, grafik kalitesi olarak daha sonra oynayacağınız kısımlardan çok çok farklı. Yapımcıları tebrik ediyorum. Gerçekten iyi çalışmışlar. İlk kısımda işte oyun bu derken diğer kısımlarda “ne oldu bu oyuna” şeklinde tepki verebilirsiniz.

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

AksiyonArcadeYoutube

Mobil Oyun Tanıtım - Space Justice

AksiyonMMORPG

Dungeon Hunter 5 Güncellendi 31. Güncelleme Detayları

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir