Mobil Oyun

Legacy Of Discord Ne Kadar Pahalı?

Sevgili oyuncular, internette, sosyal medyada ve bilakis Legacy of Discord paylaşımlarının altında yapılan yorumlarda gördüm ki oyuncular Legacy of Discord’un ne kadar pahalı olduğundan ve herşeyin parayla yapıldığından bahsediyor. Buna binaen ben de bir video kaydetmek istedim. Bu videoda bir birim elmas kaç paraya alınıyor ve bu elmasla oyun içinde neler yapılabiliyor konusuna bir baktım.

Videoyu izlediğiniz zaman göreceksiniz ki oyun gerçekten pahalı. Elmas almanın tek ve en faydalı sonucu VIP gelmesi. Diğerleri hep boş beleş şeyler ve çok fazla elmasınız yoksa ya da VIP seviyeniz yüksek değilse pek bir getirisi olmuyor.

VIP seviyesini yükseltmek için ise daha fazla elmas satın almanız gerekiyor. Oyunun amacı en fazla satın alma yapanı en güçlü yapmak haline gelmiş. Onun dışında gerisi klasik zindan tabanlı rol oyunu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Steam

Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri'nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı

Hayatta Kalma

Dinozor Hayatta Kalma Oyunu The Isle Oynanış Fragmanı

Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

Farming SimulatorYoutube

Farming Simulator 22'nin Yeni Fragmanında Arılar, Arı Kovanları, Seralar ve Çilekler Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir