Mobil Oyun

Legacy Of Discord Ne Kadar Pahalı?

Sevgili oyuncular, internette, sosyal medyada ve bilakis Legacy of Discord paylaşımlarının altında yapılan yorumlarda gördüm ki oyuncular Legacy of Discord’un ne kadar pahalı olduğundan ve herşeyin parayla yapıldığından bahsediyor. Buna binaen ben de bir video kaydetmek istedim. Bu videoda bir birim elmas kaç paraya alınıyor ve bu elmasla oyun içinde neler yapılabiliyor konusuna bir baktım.

Videoyu izlediğiniz zaman göreceksiniz ki oyun gerçekten pahalı. Elmas almanın tek ve en faydalı sonucu VIP gelmesi. Diğerleri hep boş beleş şeyler ve çok fazla elmasınız yoksa ya da VIP seviyeniz yüksek değilse pek bir getirisi olmuyor.

VIP seviyesini yükseltmek için ise daha fazla elmas satın almanız gerekiyor. Oyunun amacı en fazla satın alma yapanı en güçlü yapmak haline gelmiş. Onun dışında gerisi klasik zindan tabanlı rol oyunu.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Türkiye'de En Çok Hangi Mobil Oyunlara Para Harcadık?

Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.