Mobil Oyun

Nevruz Etkinliği – Clash of Kings

Nevruz etkinliği boyunca oyunda çeşitli aktiviteler yaparak bir çok eşya toplayacaksınız. Bunlarla da inanılmaz kaynaklar elde edebilirsiniz.

[Nevruz Etkinliği] Nevruz, aynı zamanda İran Yeni Yılı, dünyada İranlılar ve benzer etnik kökenden gelenler tarafından kutlanan bir yeni yıldır. Nevruz ilkbahar ekinoksu günüdür ve Kuzey Yarımkürede ilkbaharın başlangıcını sembolize eder. İran takviminde ilk ayın (Farvardin) ilk günüdür.
Etkinlik süresince, canavar öldürerek elma ve iğde; kaynak toplayarak buğday tohumu ve sarımsak; dilek dileyerek japon balığı elde edebilirsiniz. Bu ögeleri Nevruz Sandığı sentezlemek için kullanın, zengin ödüller için sandığı açın, ve kalıcı Kamp Ateşi İsimliği kazanma şansı yakalayın!
Etkinlik Zamanı: 21.03.2018 – 24.03.2018

Ayrıca Bakınız:   Strike of Kings Güncelleme Notları Yayınlandı

Nevruz Etkinliği - Clash of Kings

Gelelim Clash of Kings oyuncularının oyun hakkındaki son görüş yorum ve önerilerine.

Dikkatimi çeken ilk yorum bilgisayar üzerinden oynanaymların bu etkinliklere katılamadığı oldu. Bunun hakkında daha önceki yazılarımda da benzer yorumlar paylaşmıştım. Sanırım web sürümünde bir sıkıntı var. Umarım Clash of Kings grliştiricileri web sürümünü bir elden geçirir.

Gelişmiş kaleler bu etkinlikleri beğenmiyor. Rozet veren etkinlikler istiyor ki daha da gelişebilsinler. Ama o zaman Clash of Kings nereden para kazanabilir. Bu etkinliklerin para harcamak adına yapıldığıyla ilgili yorumlar da bulunuyor. Sıkışık görüyorum.

Etkinlikten gelen ödülün etkinliğe katılmaya değmeyeceği kadar az olduğunu düşünenlerin yanında saçma bir etkinlik olduğunu iddia edenler de oyuncular arasında bulunuyor.

Ayrıca Bakınız:   Learn English Sentences Master Ücretsiz İndir
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir