Mobil Oyun

Osmanlı Savaşları 2. Facebook Etkinliği Yapıldı

Osmanlı Savaşlar, Clash of Clans benzeri strateji oyunu ikinci Facebook etkinliğini yaptı ama insanlar yine memnun değil. Etkinlik geçti bitti geç haber verdin demeyin çünkü amacım etkinliği duyurmak değil oyuncuların etkinlik hakkındaki yorumlarını size aktarmak.

Sizce Osmanlı Savaşları sahte etkinlik mi yapıyor?

Oyunculardan gelen yorumlara baktığınız zaman Osmanlı Savaşları oyuncularla dalga geçiyor. Sebebini az sonra aktaracağım.

Etkinlik detayları

2. Osmanlı Savaşları Facebook Etkinliği

Doğru cevabı oyunun promosyon kısmına ilk olarak yazan 200 oyuncumuza 200 akçe hediye edilecektir.

Facebook üzerinden veya yorum olarak gönderilen cevaplar dikkate alınmayacaktır.

Doğru cevabı Osmanlı Savaşları oyununda market ekranında bulunan “Promosyon” alanına sadece rakamları girerek yazan ilk 200 kişi 200 akçe ödülünü kazanacaktır.
SORU: Osmanlı Padişahlarından V.Murad kaç gün tahtta kalmıştır ?
Lütfen cevabınızı oyundaki promosyon ekranına sadece rakam kullanarak giriniz.

Ayrıca Bakınız:   Legacy Of Discord Şanslı Macera Etkinliği Sorununu Nasıl Çözdü?

Tüm oyuncularımıza iyi oyunlar dileriz.

Ödüller

Geçtiğimiz etkinlikte farklı bir soru sorulmuştu. Cevabı bende girdim ama yetişemedim. O etkinlikte ödüller az bulunmuştu. Bu etkinlik ödülleri çn plana çıkmadı ama yorumlara göre çoğu kişi zaten katılmamış çünkü etkinlik sona erdi uyarısı alıyormuş. Bunun sebebi etkinlik detaylarında verilen 200 kişilik sınırının dolmuş olması.

Yorumlar

Yorumlarda etkinliğe yetişilemediği sıkıntısı var. En yakın yorumlar sorunun ayrılmasından 3 dakika sonra yapılmış. 1 dakika yorum yapıldığını düşünsen insanlar 2 dakikada 200 kişinin arasına giremeyen çok sayıda insan var.

Şikayetler artık Limon Games’in etkinlik yapmaması yönünde. Ayrıca etkinlik için uzun süreli etkinlikler olsun tavsiyeleri var. Sizce Limon Games cidden ayar mı veriyor yoksa cidden insanlar çok hızlı bir şekilde mi cevap verdiler. Yorumlar arasında ki 200’den fazla yorum bu yazıyı yazarken vardı. 1000lere ulaşacak gibi duruyor, içinde 1 tane ödülü aldım diyen yorum var. Baktığımız zaman bir kaç tane daha ben aldım diyenler var.

Ayrıca Bakınız:   Clash Royale Denge Güncellemesi 6 Ağustos 2018
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Dövüş Oyunu Türüne Yeni Boyut Kazandıran Granblue Fantasy: Versus Dragon Ball FighterZ Geliştiricileri Tarafından Piyasaya Sürülecek

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

ListeMobil Oyun

İnternetsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir