Mobil Oyun

Clash of Kings'ten Hile Açıklaması

Clash of Kings hilecilere karşı çalıştıkları konusunda bir açıklama yaptı. Özellikle geri ödeme hilesinden bahsetti. Geri ödeme hilesi kullanıldığı zaman kesinlikle kaleleri dondurulduğu ve bu konuda oyunculara yardımcı olamayacağım belirtildi.
Geri ödeme hilesi nedir?
Mobil uygulama marketlerinin geri iade konusunda attıkları büyük adım sonucunda oyuncular beğenmezlerse aldıkları paket ve oyunları kısa süre içinde iade edebiliyorlar. Ama oyun içi paketler hali hazırda kullanıldığı için oyun harcanan miktarı oyuncudan geri alamıyor. Oyuncu gelişme gösterirken parasını da geri iade almış oluyor.

Gördüğünüz üzere bu bir hile değil açığı kullanmak. Google Play ve diğer marketlerinin iade edilebilir ürünler konusunda daha açık olması gerekiyor ki oyun yapımcısı da böyle bir duruma karşılaşmasın.

Ayrıca Bakınız:   Büyülü Okçu İçin Taktik - Clash Royale

Oyun yapımcıları da bu şekilde bir iade talebi olanlara ama oyun içinde parayı kullanmış olanlara ban cezası veriyor.

“[ÖNEMLİ DUYURU] Lordlarım,
Size açıkça söylemek isteriz ki oyunda geri ödeme hilesi yapıldığının farkındayız ve bu konuyla ilgili kesin kurallarımız var. Eğer satın aldığınız paketlerin geri ödemesini isterseniz kaleniz daimi olarak dondurulacaktır. Bu sorunla karşılaşmamak için lütfen resmi kanallardan (Google Play, Apple Store,…) satın alım yapın, üçüncü kişilerden kesinlikle paket almayın ve büyük geri ödemeler istemeyin. Hileler ekibimiz tarafından kolaylıkla saptanabiliyor ve bu durumda kaleniz dondurulduğunda size yardımcı olamıyoruz.
Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu”

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Civilization 6Rehber

Civilization 6'da Vampir Kalelerinden En İyi Şekilde Yararlanma

Mobil OyunStrateji

Warhammer Quest: Silver Tower Ön Kayıt Almaya Başlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir