Mobil Oyun

Premium Kostüm Etkinliği – Mobile Legends

Mobile Legends mobil moba oyunu etkinlikleriyle ön plana çıkmaya devam ediyor. Bu etkinlikte sadece 10 elmasa premium kostüm elde etme ŞANSINIZ var. Elde edebilirsiniz dikkat edin.

🔥Şanslı Kostüm Paketi Sizlerle🔥 Sadece 10 Elmas kullanarak #Akai- Keşiş ve #Argus Şafak’ın Işığı kostümünü edinin!
Gel ve Şansını dene!
🕣Süre🕑
24 Mart 12:00 – 26 Mart 11:59 (Sunucu Saati)

Mobile Legends oyuncularının yorumları çok değerli. Bunun yanında Mobile Legends ‘da en çok sevdiğim şey Facebook yöneticilerinin önemli yorumlara cevap veriyor olması. İşte bir kaç oyuncu yorumu.

Oyunun geç tepki vermesi yani lag sorunu dile getirilmiş. Etkinlik yapacağınıza oyundaki sorunları çözün diye yorumlar gelmiş. Mobile Legends yöneticileri de oyun içinden arkadaşla iletişime geçmiş.

Mobile Legends ‘a para yaptırdığı ve faturaya para yansıdığı halde oyuna yansımayan paralar var. Bakalım Mobile Legends bu sorunları nasıl çözecek.

İşte başka bir yorum Oyuna kahraman kostum tarzı şeyler getirceginize habire biraz oyunla ilgilenin ms sürekli 350 civarı hiç bi şekilde oyun oynanmiyo ilgilenin biraz

Ayrıca yine aynı sorun oyun iyice oynanmaz oldu ms genelde sabit
24 ms cekiyor ama anlık yükseliş oluyor sürekli 2 3 saniye 300 ms çıkıyor sonra düşüyor ve sürekli her sakika bunu yapıyor bi ilgilenin artık şunla

İlk defa gördüğüm bir yorum. Oyunda oyuncu kalmadığı için bot atıldığı. Oyuncu diyor ki oyun içi sohbete cevap verilmediği gibi oyuncunun ID ‘sini arattığım zaman da böyle bir oyuncu olmadığı ortaya çıkıyor diyor. İlginç bir durum.

Her zaman olduğu gibi Mobile Legends bağlantı hesap bağlama sorunları yorumlarda belirtilmiş. Telefonunu ağırlayan bir arkadaş aynı hesabına aynı mail adresiyle bir daha giremiyor ve oyununa erişemiyor.

Bu haberde bahsettiğim etkinlikte ilgili bir sorun. Bir oyuncu 100 elmas kullanarak iki kostümü almayı başarmış ama kostümleri hesabında göremiyor. Bu yoruma bir cevap verilmemiş. Bence cevap verilmesi gereken önemli bir yorumdu.

Bir başkası 300 elmasla tek kostüm bile düşürememiş. Bence dikkatli harcama yapın. Çok istemiyorsanız deneme yapmayın.

Bı yazı için bı kadar sorun yeter. Bir sonraki Mobile Legends paylaşımına görüşmek üzere.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Haber

Avatar: Frontiers of Pandora sadece ışın izleme ile çalışacak

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir