Mobil Oyun

Savaşacak Mıyız? Sarımsak Mı Toplayacağız? – Clash of Kings

Clash of Kings ‘in yeni krallık için yaptığı duyuruyu görümce incelemek istedim ve yorumlarda gördüğüm bir cümleyi başlık yaparak bu yazıyı yazmaya karar verdim.

SAVAŞACAK MIYIZ SARIMSAK MI TOPLAYACAĞIZ?

Sevgili oyuncular Clash of Kings gibi strateji oyunlarının en çok para kazandığı nokta neresi biliyor musunuz? Oyuncuların askerlerinin ölmesi. Bu sayede hızlı bir şekilde asker basmak için altın harcamak zorundalar. Maalesef askerler o kadar araştırma ve geliştirmeye rağmen çok yavaş eğitiliyor. Bu sayede Clash of Kings para kazanıyor. İlk önce duyuruyu vereyim ardından da direkt olarak yorumu paylaşayım gerçekten değerli bir yorum.

[Yeni Krallık] Lordlarım! Yeni uluslararası krallık 1988 YARIN açılacak! Gidin ve sıfırdan temiz bir sayfaya başlayın… Yeni krallığa kimler gidiyor? Yeniden başlasanız taktiklerinizde neleri değiştirirdiniz? Bize anlatın!
İyi eğlenceler!
Clash of Kings Türkiye Takımı

Clash of Kings hergün Krallık açıyorsunuz her 3 5 ayda birleşme yapıyorsunuz savaş çıksın askerler ölsün alış veriş olsun diye. Okey arkadaş okeyde bir etkinlik yapıyorsun adamı çiftçi yapıyorsun kafa yapmakla bire birsiniz savaşcazmı sarımsakmı toplucaz!

Arkadaşın burada dediği yeni krallık açıyorsun tamam. Sıfırdan başlayın diyorsunuz o da tamam. Sonra krallıklardan birleştiriyorsunuz! Neden? Yeni Krallıkta asker seviyeleri düşük ve hızlı basılıyor. Gelişmek için zaman istiyor. Sunucu çok para getirmiyor. Başka bir sunucu ile birleşince daha güçlü rakipler karşınıza çıkıyor. Hızlı gelişmek gelişince daha hızlı asker basmak zorundasınız. Bu da para demek. Clash of Kings bu şekilde para kazanıyor.

Başka bir örnek. Aynı kategorinin en iyi oyunlarından birisi Vikings: War of Clans. Bir haftada 7 gün var ve bu 7 günün 5’inde savaş etkinlikleri var. İnsanlar bir dakika nefes alamıyor. Ya kalkan basarsın ya da çok güçlü olup savunurum ya da herkesi ezip geçersin. Ya da bütün askerlerin ölür. Başka bir seçenek yok. Her ihtimalde oyun çok iyi para kazanıyor.

Clash of Kings oyuncularından gelen bir kaç yorum. Onların sesi olalım. Oyunda kaynak sıkıntısı var. Krallık birleşince kaynak sıkıntısı artıyor. Ama elbette parabızla kaynak almak çok kolay.

Her zaman olduğu gibi PC yani Facebook ya da varsa diğer sosyal medya oyunu sürümüne güncelleme gelmiyor. Buradan oynayanlar etkinliklerden faydalanamıyor.

Bu sıkıntılara çözüm arıyoruz Clash of Kings.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir