Mobil Oyun

Ücretsiz Kahraman Rotasyonu 23 Mart – 29 Mart | Mobile Legends

Aslına bakarsanız Mobile Legends ‘ın bu ücretsiz kahramanları için bir duyuru yazısı yazmayacaktım ama yorumlarda birşey dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim. Tam da bu rotasyon ile ilgili.

🎁#KahramanRotasyonu🎁 #İrithel, #Kagura, #Clint ve daha fazlası!🎉🎉
Rotasyon her cuma günü başlar!
Hangisini kullanmak için sabırsızlanıyorsun?😎
#MobileLegendsBangBang

Üstte bu hafta Mobile Legends ‘da ücretsiz oynayabileceğiniz kahramanları görüyorsunuz. Bu blog için yazdığım bir çok Mobile Legends ücretsiz kahraman duyurusunda hep aynı şeyden bahsettim. Mobile Legends sürekli aynı kahramanları ücretsiz Rotasyona sokuyor ve bunlarda zaten herkeste olan kahramanlar oluyor. Mobile Legends bu konuda oldukça cimri. Oysa Arena of Valor ‘u bir çok kişi sevmese de sizlere daha az alınmış kahramanları, daha pahalı kahramanları da sık sık ücretsiz olarak veriyor.

Yorumlarda bir oyuncu Rotosyandoki heroların çoğu playerlerde mevcut zaten. Bence yeni herolar ücretsiz yapılmalı ki insanlar deneyip elmasla yada sp ile alabilsin! Demiş. Ne kadar da haklı.
Ayrıca şu yorum da dikkatimi çekti “Ulan oyunun en berbat karakterleri rotasyonda oluyo hep”
Mobile Legends gerçekten bu konuda çok cimri. Para harcadım ya da oyun daha fazla oynasın diye bunda bile oyuncuları çok zorluyor.

Süreli paylaşımın altında gördüğümüz yorumlardan birisi de bağlantı sorunları, cihaz değiştirenler, özellikle iOS – Android ya da tam tersini yapanlar maalesef hesaplarına erişemiyor. Gördük ki cihazına sadece format atıp oyunu tekrar yükleyenler de hesabına tekrar bağlanmaktan sıkıntı yaşıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir