Mobil Oyun

Ücretsiz Kahraman Rotasyonu 23 Mart – 29 Mart | Mobile Legends

Aslına bakarsanız Mobile Legends ‘ın bu ücretsiz kahramanları için bir duyuru yazısı yazmayacaktım ama yorumlarda birşey dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim. Tam da bu rotasyon ile ilgili.

🎁#KahramanRotasyonu🎁 #İrithel, #Kagura, #Clint ve daha fazlası!🎉🎉
Rotasyon her cuma günü başlar!
Hangisini kullanmak için sabırsızlanıyorsun?😎
#MobileLegendsBangBang

Üstte bu hafta Mobile Legends ‘da ücretsiz oynayabileceğiniz kahramanları görüyorsunuz. Bu blog için yazdığım bir çok Mobile Legends ücretsiz kahraman duyurusunda hep aynı şeyden bahsettim. Mobile Legends sürekli aynı kahramanları ücretsiz Rotasyona sokuyor ve bunlarda zaten herkeste olan kahramanlar oluyor. Mobile Legends bu konuda oldukça cimri. Oysa Arena of Valor ‘u bir çok kişi sevmese de sizlere daha az alınmış kahramanları, daha pahalı kahramanları da sık sık ücretsiz olarak veriyor.

Yorumlarda bir oyuncu Rotosyandoki heroların çoğu playerlerde mevcut zaten. Bence yeni herolar ücretsiz yapılmalı ki insanlar deneyip elmasla yada sp ile alabilsin! Demiş. Ne kadar da haklı.
Ayrıca şu yorum da dikkatimi çekti “Ulan oyunun en berbat karakterleri rotasyonda oluyo hep”
Mobile Legends gerçekten bu konuda çok cimri. Para harcadım ya da oyun daha fazla oynasın diye bunda bile oyuncuları çok zorluyor.

Süreli paylaşımın altında gördüğümüz yorumlardan birisi de bağlantı sorunları, cihaz değiştirenler, özellikle iOS – Android ya da tam tersini yapanlar maalesef hesaplarına erişemiyor. Gördük ki cihazına sadece format atıp oyunu tekrar yükleyenler de hesabına tekrar bağlanmaktan sıkıntı yaşıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Moba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Moba

League of Legends'in Romanı Çıktı

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Moba

Rambo, Smite'a Geliyor, Hi-Rez doğruladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.