Mobil Oyun

Unkilled Zombi Savaş Oyunu

Kaliteli grafikleriyle sizin de dikkatinizi çekeceğini düşündüğüm bir oyun Unkilled. Oyunda dikkatimi çeken olay vuruş modlarının farklı farklı olması. Bazı oyunlarda nişangah hedefin üzerine geldiği zaman otomatik ateş edilir. Unkilled oyununda bu modun yanında ayrıca kendiniz ateş edebiliyorsunuz. Ayarlar kısmında bu özellik bulunuyor ve oyunu daha zor bir hale getiriyor.

Grafik bakımından oldukça ileri düzey olan Unkilled oyununda çeşit çeşit zombiler göreceksiniz. Zorlu seviyelerin olduğu oyunda ayrıca PvP’de var. Google Play sayfasına girdiğiniz zaman avatarında görülen amerikan bayrağı gördüğüm en yanlış stratejilerden birisi. Umarım siz bu yazıyı okurken değişmiş olur çünkü dünyada bu oyunu oynayacak olan bir sürü insan var. Bunu bir ülkeye bağlamak aptallık olur. O bayrağı ordan kaldırın.

Oyunda birbirinden zorlu 150 görev bulunuyor. Ayrıca oynayabileceğiniz 5 farklı sınıf ve oyun içinde 40 farklı silah bulunuyor. İçerik oldukça zengin. Silahlarınız içinde temalar bulunuyor. Skin almak mümkün.

* Beş farklı PvP haritasında gerçek rakiplere karşı savaş
* Özelleştirilebilir beceriler ve ekipmanlarla PvP için kahramanını seç
* PvP’de kazanarak “veri” edin ve devasa beceri ağacıyla kahramanını geliştir
* Sıralamalı ligde ve düellolarda Şampiyon ol

Benim kaydettiğim bir videoda hemen alt kısımda. Detaylı bilgi için izle.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Watch Dogs Legion PC Sistem Gereksinimleri

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

RehberRol Oyunu

Mortal Shell - Kabuk (Shell) Nasıl Değiştirilir?

AksiyonRol Oyunu

Assassin's Creed Creative Director Ashraf Ismail, Ubisoft'tan Kovuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir