Mobil Oyun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliği – Clash of Kings

Clash of Kings global olarak bir çok ulus ülke ve topluluğun önemli günlerini kutlamayan ve bu günlere özel etkinlik düzenlemekten hiç bir zaman geri durmadı. 23 Nisan yaklaşırken büyük önder Gazı Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen bu günü kutlamak, yaşamak ve yaşatmak adına Clash of Kings ‘te bir etkinlik düzenleniyor.

[23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı FB Etkinliği] 23 Nisan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı gündür. Türk milletinin kendi egemenliğini ve ifade özgürlüğünü kazandığı gündür. Ve bu günü çocuklara armağan etmekten daha iyi bir kutlama olabilir mi…
Bu büyük günü kutlamak için sizlere büyük ödüllü bir etkinlik hazırladık. 50 oyuncumuz prestij rozeti, hızlandırma ve kaynak içeren zengin bir hediye kazanacak! Katılmak için tek yapmanız gereken bu gönderimizin altına bir yorum göndermek. Yorumunuzda:
1) Hayatınızda aileniz ve arkadaşlarınızla en güzel 23 Nisan’ı nasıl kutladığınızı bize anlatın!
2) Lord adınız ve krallığınızı eksiksiz ve tüm karakterleriyle yazmayı unutmayın!

Not: Kazananlar 23 Nisan’da açıklanacak! Ödüller de 23 Nisan haftası içerisinde gönderilecektir. Ödül bilgilerini yorumlardan öğrenebilirsiniz.
İyi oyunlar!
Clash of Kings Türkiye Takımı

Etkinlik Bağlantısı https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1812836352353743&substory_index=0&id=1523666344604080

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir