Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil Oyun

Clash of Kings Türkiye Modaratörler

Clash of Kings ‘yenen can sıkıcı sorun yakında çözülecek mi? Oyuncuların en çok şikayet ettikleri konu artık tarih mi olacak? İşte son gelişmeler.

Clash of Kings ekibi Türklerden oluşan ve Türk oyunculara destek vermesi adına bir modaratör topluluğu kurduğunu açıklayın artık sorularınızın ve sorunlarınızın hiç biri çözümsüz kalmayacak sözü verdi.

[Oyun İçi Türk Moderatör Takımı] Tüm oyuncularımıza oyun içinden de hızlıca yardımcı olabilmek için tam 1 ay önce YENİ Oyun İçi Moderatör takımımızı kurduk! Artık sorularınızın hiçbiri cevapsız kalmayacak!
Resimdeki aşamaları izleyerek moderatörlerimize hemen ulaşın!
Clash of Kings Türkiye Takımı

Bu paylaşım üzerine oyuncular da konuyla ilgili faydalı sorular sormuş. Soruları aktaralım, bu notlar ne kadar adil olacak? Notların ne kadar bilgisi var? Hala bir hafta cevap alıyoruz sıkıntı ne? Facebook yöneticisi arkadaşta hepsine tek tek cevap vermiş. Notlardan şikayeti olan bize yazsın denetleriz şeklinde. Yine yorumda verilen cevaba göre modlarla oyun içinden sorulan sorulara aynı gün içinde cevap veriyormuş. Siz de son durumla ilgili görüşlerinizi bize bildirin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir