Mobil Oyun

Clash of Kings Türkiye Modaratörler

Clash of Kings ‘yenen can sıkıcı sorun yakında çözülecek mi? Oyuncuların en çok şikayet ettikleri konu artık tarih mi olacak? İşte son gelişmeler.

Clash of Kings ekibi Türklerden oluşan ve Türk oyunculara destek vermesi adına bir modaratör topluluğu kurduğunu açıklayın artık sorularınızın ve sorunlarınızın hiç biri çözümsüz kalmayacak sözü verdi.

[Oyun İçi Türk Moderatör Takımı] Tüm oyuncularımıza oyun içinden de hızlıca yardımcı olabilmek için tam 1 ay önce YENİ Oyun İçi Moderatör takımımızı kurduk! Artık sorularınızın hiçbiri cevapsız kalmayacak!
Resimdeki aşamaları izleyerek moderatörlerimize hemen ulaşın!
Clash of Kings Türkiye Takımı

Bu paylaşım üzerine oyuncular da konuyla ilgili faydalı sorular sormuş. Soruları aktaralım, bu notlar ne kadar adil olacak? Notların ne kadar bilgisi var? Hala bir hafta cevap alıyoruz sıkıntı ne? Facebook yöneticisi arkadaşta hepsine tek tek cevap vermiş. Notlardan şikayeti olan bize yazsın denetleriz şeklinde. Yine yorumda verilen cevaba göre modlarla oyun içinden sorulan sorulara aynı gün içinde cevap veriyormuş. Siz de son durumla ilgili görüşlerinizi bize bildirin.

Ayrıca Bakınız:   Clash Royale'de Altınla Efsanevi Buz Büyücüsü
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.