Mobil Oyun Haberleri

Telefon Oyunları

Mobil Oyun

Klan Savaşları Başladı – Clash Royale

Clash Royale Klan Savaşları geldi. Yeni moda klan kısmına yeni seçmeler ekleniyor. Burada ‘Savaş’a sevmesi de yer alıyor. Bu senede klan savaşları yapabiliyor ve klanınızın bu savaşta istatistiklerine de hemen yan kısımda görebiliyorsunuz. Klan Savaşları’ndan biraz bahsetmekte fayda var.

Clash Royale klan savaşları için elbette bir klana dahil olmalısınız. Klanınızdaki bütün üyeler kendi başına savaşlara giriyor. Klan savaşları sekmesinde oyun içinde bulunan haritalar birleştirilip bir ada oluşturulmuş ve bu adalara da savaşlar konulmuş.
Klan Savaşları Başladı - Clash Royale
Bu güne kadar gördüğünüz etkinlik savaşlarının çoğu burada bulunuyor. Elbette farklı zamanlarda farklı savaş modları da buraya eklenecek. Bir günde 3 savaş yapabiliyorsunuz. Örneğin ‘2 kat iksir mücadelesi’, ‘anı ölüm Savaşı’nda gibi modları adanın etrafına serpiştirmişler. İstediğinizi seçebilirsiniz ama seçimi dikkatli yapın çünkü yenseniz de yenilseniz de günlük 3 hakkınız bulunuyor. 3 maç yapınca günlük bütün savaşlarını yaptın uyarısı verip girişinize izin vermiyor.

Ayrıca Bakınız:   Asphalt Sokak Yarışları - Alırım Anahtarını

Her maç sonucu sandık kazanıyorsunuz ve bu sandık klan kartlarında saklanıyor. Kazanırsınız daha kaliteli bir sandık sizi bekliyor. Çıkan kartlar birikiyor ve etkinlik sonunda klana en çok elde edilen kart veriliyor.

Clash Royale klan savaşlarında sadece 3 maçta öğrenebildiklerim bunlar. Detaylar daha sonra gelecek.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir