BulmacaMobil Oyun

Eğlenceli Bulmaca Oyunu – 2048 Videosu

Uzun zaman önce hayatımıza giren bir oyun sitilini Android üzerinden tekrar denemek ve aynı zamanda mümkünse kayıt alıp Youtube kanalıma yüklemek istedim. Öyle de oldu. Kısaca bilmeyenler için 2048 Android bulmaca oyunundan bahsedeceğim. Bunun yanında videosunu ve bağlantısını yüklediğim oyundan da bahsedeceğim.

2048 Bulmaca Oyunu Nedir?

Efendim, oyunda kareler içindeki sayıları toplayarak ilerliyorsunuz. Aynı sayılar birbiri ile toplandığı için kutucuk sürekli ikiye katlanmak suretiyle kendini büyütüyor ve siz de puan kazanıyorsunuz. Elbette kullanabileceğiniz belli sayıda kutucuk olduğu için sürekli toplama yapmak ve aynı zamanda mümkünse aynı anda birden fazla toplama yapmanız gerekiyor. Toplayamadığınız sayılar boş kutucukları yani hareket alanınızı kısıtlıyor.
Haraket alanından bahsetmişken değinelim, oyunu sağa sola yukarı ve aşağı bütün kutucukları tek hamleyle sürüklemek suretiyle oynuyorsunuz. Zaten toplama işlemi de bu şekilde yapılıyor. Her sürükleme yaptığınızda boş kutucukların birisi bir rakam ile doluyor. Zaten bu yüzden aynı anda 2 toplama işlemi yaparsanız daha iyi olur diyoruz.
Bağlantısını verdiğim oyunda da aynı işlemler geçerli ama bazı özellikler eklenmiş. Örneğin boş kutucuk sayısını oyuna girmeden seçebiliyorsunuz. Örneğin 3e3 kutucuk oyunun en zor hali. İlginizi çektiyse hemen alttaki bağlantıdan indirin.
2048 indir https://play.google.com/store/apps/details?id=apps.r.twothousandfortyeight
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir