BulmacaMobil Oyun

Eğlenceli Bulmaca Oyunu – 2048 Videosu

Uzun zaman önce hayatımıza giren bir oyun sitilini Android üzerinden tekrar denemek ve aynı zamanda mümkünse kayıt alıp Youtube kanalıma yüklemek istedim. Öyle de oldu. Kısaca bilmeyenler için 2048 Android bulmaca oyunundan bahsedeceğim. Bunun yanında videosunu ve bağlantısını yüklediğim oyundan da bahsedeceğim.

2048 Bulmaca Oyunu Nedir?

Efendim, oyunda kareler içindeki sayıları toplayarak ilerliyorsunuz. Aynı sayılar birbiri ile toplandığı için kutucuk sürekli ikiye katlanmak suretiyle kendini büyütüyor ve siz de puan kazanıyorsunuz. Elbette kullanabileceğiniz belli sayıda kutucuk olduğu için sürekli toplama yapmak ve aynı zamanda mümkünse aynı anda birden fazla toplama yapmanız gerekiyor. Toplayamadığınız sayılar boş kutucukları yani hareket alanınızı kısıtlıyor.
Haraket alanından bahsetmişken değinelim, oyunu sağa sola yukarı ve aşağı bütün kutucukları tek hamleyle sürüklemek suretiyle oynuyorsunuz. Zaten toplama işlemi de bu şekilde yapılıyor. Her sürükleme yaptığınızda boş kutucukların birisi bir rakam ile doluyor. Zaten bu yüzden aynı anda 2 toplama işlemi yaparsanız daha iyi olur diyoruz.
Bağlantısını verdiğim oyunda da aynı işlemler geçerli ama bazı özellikler eklenmiş. Örneğin boş kutucuk sayısını oyuna girmeden seçebiliyorsunuz. Örneğin 3e3 kutucuk oyunun en zor hali. İlginizi çektiyse hemen alttaki bağlantıdan indirin.
2048 indir https://play.google.com/store/apps/details?id=apps.r.twothousandfortyeight
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Steam

Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri'nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı

Hayatta Kalma

Dinozor Hayatta Kalma Oyunu The Isle Oynanış Fragmanı

Diablo 4

Diablo 4 İle İlgili Yeni Bilgiler Bu Ay Sonuna Doğru Ortaya Çıkacak

BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir