Mobil Oyun

Mobile Legends Son Oyuncu Yorumları

Mobile Legends Bang Bang mobil moba oyunu güncellemelerine devam ederken biz de oyunla ilgili oyuncular ne düşünüyor sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Oyuncunun sesi olmaya bir nebze olsun oyuncunun sesini duyurmaya çalışıyoruz. Bu yazıda en güncel şekilde oyundaki problemleri oyuncu isteklerini görebilirsiniz.

BAĞLANTI SORUNU
Oyuncuların son zamanlarda Mobile Legends ile ilgili en sık yaşadığı sorun bu. Arkadaşlar oyunu oynamak istiyorsanız şu sıralar kesinlikle Android’den iOS ‘a ya da tam tersi bir geçiş yapmayın. Çünkü oyuna erişemezsiniz. İsterseniz Moontoon, isterseniz VK isterseniz Facebook’a oyunu bağlamış olun. Yeni cihaza oyun gelmiyor.

AFK SORUNU
Bu sadece Mobile Legends ile ilgili değil. Bütün mobil moba oyunlarının en önemli problemi ama Mobile Legends oyuncuları çok şikayetçi.

LAG SORUNU
Mobile Legends’da oyuncuların haklı şikayetlerinden birisi Lag. Öyle bir hal aldı ki grliştiricileri konuyla ilgili sürekli açıklama yapmadı gerekiyor. Demek sunucuları artık yetmiyor. Daha fazla yatırım yapılması gerekiyor.

HİLEDEN BAHSEDENLER VAR
bazı oyuncular oyunda hile kullananların çok sayıda olduğunu söylüyor. Bunun için önlem alınmasını istiyor.

HERŞEY PARAYA DÖKÜLMÜŞ
bayrak değiştirmeden bile para alındığını söyleyenler çok sayıda. Mobile Legends dikkat etsin. Herşeyin para olduğu oyunlar bir süre sonra kendisini kaybediyor. Oyuncusu kalmıyor. Alternatifi yok değil. Zira Arena of Valor ‘un eli daha çok açık.

PARA İADESİ SORUNLARI
Hesabına elmas yüklemeye çalışanlardan bazıları hesabına elmas gelmediğini ve parasının da geri iade edilmediğini söylüyor. Ayrıca bir çok oyuncu sorunlara ve sorulara cevap verilmediğini bir iletişim merkezinin olması gerektiğinden bahsediyor.

Mobile Legends ‘da çok fazla problem var. Oyun güzel ama iletişim eksikliği ve lag en büyük problem. Mobile Legends biraz kendisine yatırım yapmalı.
Mobile Legends Son Oyuncu Yorumları

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir