Mobil OyunYarış Oyunları

Açık Arttırma Duyurusu – Clash of Kings

Clash of Kings paraya yeni bir isim arayışında bir etkinlik daha düzenliyor. Açık Arttırma ile ilgili bir duyuru paylaşan oyun yetkilileri herkesi altın aramaya davet ediyor.

[Açık Artırma Duyurusu] Lordlarım,
Yeniden en güçlü krallık için hazırlanma zamanı geldi. Krallığın yükselişi ve düşüşü herkesi ilgilendiriyor. Bir krallık temelleri olmadan var olamaz! En Güçlü Krallığın hararetiyle, tüccarların vatandaşlık duyguları kabardı ve onlar da bu savaşta üzerlerine düşen görevi yapmak istiyorlar. Katkılarını Açık Artırma ile yapacaklar. Şu andan itibaren, En Güçlü Krallık hazırlığında Açık Artırmaya katılabilirsiniz, başarılı bir açık artırma size 20.000 puan getirecek. Buna ek olarak, Birikimli Tüketim Etkinliği süresince, başarılı bir açık artırmada harcanan altın Birikimli Tüketimde de sayılacak. Beklemeyin, haydi, krallığınız için savaşın! Savaşmak için doğdunuz!
Açık Artırmaya hemen katılın!
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

İnsanları gaza getirmek için birbiriyle yarışabilecekleri etkinlikleri çok seven Clash of Kings bakalım bu sefer ne kadar para basacak. Ayrıca tüccarların vatandaşlık duyguları kabarmış ve ellerindeki malları sanki bedavaya dağıtıyorlar gibi duyuru yapılıyor. Açık arttırmaya işlerin daha da kızışacağı bir gerçek.

Açık arttırma usulü tam da açık arttırma sayılmasa da en iyi March of Empires da yapılıyordu. Dünya haritasındaki pazarlarda elinizdeki malları ihtiyacınız olan bir diğer malla değiştirebiliyordunuz.

Ayrıca sadece paraya dayanmaya, etkinliklerden de parayla satın alabileceğiniz tonla eşya dağıtan bir oyun arıyorsanız MARCH OF EMPIRES ‘a bakın derim.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir