Mobil OyunYarış Oyunları

Açık Arttırma Duyurusu – Clash of Kings

Clash of Kings paraya yeni bir isim arayışında bir etkinlik daha düzenliyor. Açık Arttırma ile ilgili bir duyuru paylaşan oyun yetkilileri herkesi altın aramaya davet ediyor.

[Açık Artırma Duyurusu]
Lordlarım,
Yeniden en güçlü krallık için hazırlanma zamanı geldi. Krallığın yükselişi ve düşüşü herkesi ilgilendiriyor. Bir krallık temelleri olmadan var olamaz! En Güçlü Krallığın hararetiyle, tüccarların vatandaşlık duyguları kabardı ve onlar da bu savaşta üzerlerine düşen görevi yapmak istiyorlar. Katkılarını Açık Artırma ile yapacaklar. Şu andan itibaren, En Güçlü Krallık hazırlığında Açık Artırmaya katılabilirsiniz, başarılı bir açık artırma size 20.000 puan getirecek. Buna ek olarak, Birikimli Tüketim Etkinliği süresince, başarılı bir açık artırmada harcanan altın Birikimli Tüketimde de sayılacak. Beklemeyin, haydi, krallığınız için savaşın! Savaşmak için doğdunuz!
Açık Artırmaya hemen katılın!
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

İnsanları gaza getirmek için birbiriyle yarışabilecekleri etkinlikleri çok seven Clash of Kings bakalım bu sefer ne kadar para basacak. Ayrıca tüccarların vatandaşlık duyguları kabarmış ve ellerindeki malları sanki bedavaya dağıtıyorlar gibi duyuru yapılıyor. Açık arttırmaya işlerin daha da kızışacağı bir gerçek.

Açık arttırma usulü tam da açık arttırma sayılmasa da en iyi March of Empires da yapılıyordu. Dünya haritasındaki pazarlarda elinizdeki malları ihtiyacınız olan bir diğer malla değiştirebiliyordunuz.

Ayrıca sadece paraya dayanmaya, etkinliklerden de parayla satın alabileceğiniz tonla eşya dağıtan bir oyun arıyorsanız MARCH OF EMPIRES ‘a bakın derim.

Açık Arttırma Duyurusu - Clash of Kings

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Yarış Oyunları

Asphalt 9 Yolun Kralları Güncellemesi

Yarış Oyunları

Severek Oynayacağını Mobil Yarış Oyunları

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir