Mobil Oyun

Danışman Rütbeleri – Fetih : Taht Savaşları

Fetih Taht Savaşları oyunu gelişmeye ve oyuncu sayısını arttırmaya devan ederken lonca içinde danışman rütbeleriyle ilgili bir açıklama yapıldı. Bakın danışman Rütbeleri hangileri?

Lider ve Vezir arasında yer alan yeni Danışman lonca rütbeleri ilgi çekici bir gelişme.
Danışman rütbesi, Vezir rütbesi gibi R4 olmasına rağmen sadece 4 lonca üyesi aşağıdaki Danışman rütbelerine atanabilir:
☆ General
☆ Diplomat
☆ Akıl Hocası
☆ Bakan

Loncanızda Danışman rütbelerine uygun olan kişileri düşünün ve tartışın!

#Fetih #Lonca

Vezir ve lider arasında diyor. Verirsen daha önemli olduğu açıklanmış ama konuya vakıf olacak ki bir Fetih : Taht Savaşları oyuncusu bir yorum atmış. Verirsen farkı yok bir işe yaramaz şeklinde. Belirle aynı olsa bile 4 farklı oyuncuyu bu rütbeyle onurlandırmak loncanız için fayda getirebilir.

%22 hatası
Daha önce yazdığımız bir yazıda oyuna bağlanma sorunları olduğundan bahsettik. Bu hataya %22 hatası deniyor çünkü oyuncular yükleme ekranında %22’de kalıyor. Bu sorunun çözğödüğü oyun yetkilileri tarafından belirtilmiştir. Demek ki sorunu yaşayan oyuncular hala mevcut.

Hilesiz bir Fetih : Taht Savaşları
Fetih : Taht Savaşları oyunu her geçen gün oyuncu toplamaya devam ediyor. Lakin oyuncuyu otunu oynamak adına en korkutan şey hile. Oyuncuların bir kısmı oyunda hile olduğundan bahsediyor. Aslında çok temiz bir sayfayla bu sorunu çözseler, hiç kimseyi bu şekilde konuşturmayacak kadar temiz bir oyun yapsalar Clash of Kings falan kalmaz ortada bilginiz olsun.

Araplar ne kadar baskın?
Clash of Kings demişken, o oyunda Çinliler oyunun lideri. Türk oyuncular diyor ki bu oyunda da Araplar almış başını gitmiş.

Kur farkı sorunu
Araplar neden almış başını gitmiş? Çünkü bir çok oyunda olduğu gibi kur farkı sorunu oyunda mevcut. Arap bölgelerinde örneğin bir paket 9.99 dolar iken Türkiye’ye gelince bu paket 45 Tl oluyor. Neden? E dolar 4.2 tl vs. HAYIR. Bu yanlış bir politika. Her ülkeyi ekonomik durumuna göre ayrı tutun. Orda paket 10 dolar ise bizde de 10 tl olmalı. Ya da durumu denkleştirecek indirimler yapılmalı. Bu sayede yabancı oyuncular oyunda alıp başını giderken biz onların 2 katı paralar ödeyip aynı seviyesine bile çıkamıyoruz. Yetkililere duyurulur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir