Mobil Oyun

Danışman Rütbeleri – Fetih : Taht Savaşları

Fetih Taht Savaşları oyunu gelişmeye ve oyuncu sayısını arttırmaya devan ederken lonca içinde danışman rütbeleriyle ilgili bir açıklama yapıldı. Bakın danışman Rütbeleri hangileri?

Lider ve Vezir arasında yer alan yeni Danışman lonca rütbeleri ilgi çekici bir gelişme.
Danışman rütbesi, Vezir rütbesi gibi R4 olmasına rağmen sadece 4 lonca üyesi aşağıdaki Danışman rütbelerine atanabilir:
☆ General
☆ Diplomat
☆ Akıl Hocası
☆ Bakan

Loncanızda Danışman rütbelerine uygun olan kişileri düşünün ve tartışın!

#Fetih #Lonca

Vezir ve lider arasında diyor. Verirsen daha önemli olduğu açıklanmış ama konuya vakıf olacak ki bir Fetih : Taht Savaşları oyuncusu bir yorum atmış. Verirsen farkı yok bir işe yaramaz şeklinde. Belirle aynı olsa bile 4 farklı oyuncuyu bu rütbeyle onurlandırmak loncanız için fayda getirebilir.

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor Nisan 2018'de Ne Kadar Kazandı?

%22 hatası
Daha önce yazdığımız bir yazıda oyuna bağlanma sorunları olduğundan bahsettik. Bu hataya %22 hatası deniyor çünkü oyuncular yükleme ekranında %22’de kalıyor. Bu sorunun çözğödüğü oyun yetkilileri tarafından belirtilmiştir. Demek ki sorunu yaşayan oyuncular hala mevcut.

Hilesiz bir Fetih : Taht Savaşları
Fetih : Taht Savaşları oyunu her geçen gün oyuncu toplamaya devam ediyor. Lakin oyuncuyu otunu oynamak adına en korkutan şey hile. Oyuncuların bir kısmı oyunda hile olduğundan bahsediyor. Aslında çok temiz bir sayfayla bu sorunu çözseler, hiç kimseyi bu şekilde konuşturmayacak kadar temiz bir oyun yapsalar Clash of Kings falan kalmaz ortada bilginiz olsun.

Araplar ne kadar baskın?
Clash of Kings demişken, o oyunda Çinliler oyunun lideri. Türk oyuncular diyor ki bu oyunda da Araplar almış başını gitmiş.

Ayrıca Bakınız:   Çin Yılı Etkinlikleri Clash Of Kings

Kur farkı sorunu
Araplar neden almış başını gitmiş? Çünkü bir çok oyunda olduğu gibi kur farkı sorunu oyunda mevcut. Arap bölgelerinde örneğin bir paket 9.99 dolar iken Türkiye’ye gelince bu paket 45 Tl oluyor. Neden? E dolar 4.2 tl vs. HAYIR. Bu yanlış bir politika. Her ülkeyi ekonomik durumuna göre ayrı tutun. Orda paket 10 dolar ise bizde de 10 tl olmalı. Ya da durumu denkleştirecek indirimler yapılmalı. Bu sayede yabancı oyuncular oyunda alıp başını giderken biz onların 2 katı paralar ödeyip aynı seviyesine bile çıkamıyoruz. Yetkililere duyurulur.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Dövüş Oyunu Türüne Yeni Boyut Kazandıran Granblue Fantasy: Versus Dragon Ball FighterZ Geliştiricileri Tarafından Piyasaya Sürülecek

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

ListeMobil Oyun

İnternetsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir